[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

معرفی توانمندی‌های مرکز آموزشی درمانی حضرت زینب (س) ، روزنامه شیراز نوین

مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همراهی دکتر حسین نیک‌نهاد معاون غذا و دارو و جمعی از مدیران دانشگاه، از مرکز آموزشی درمانی حضرت زینب (س) بازدید کرده و با مسئولان این بیمارستان پیرامون نیازمندی‌ها و راهکارهای ارتقای خدمات این مرکز، تشکیل جلسه داد.  به گزارش «وب دا» در شیراز، دکتر سید منصور کشفی در این نشست گفت: با توجه به توانمندی‌ها و فعالیت‌های انجام شده در این مرکز، باید برای رفع چالش‌ها توسعه خدمات، مصوبه‌ها و اقدامات جدیدی در دستور کار قرار گیرد. مشاور عالی رئیس دانشگاه با اشاره به خدمات این بیمارستان در زمینه زنان و ناباوری، خواستار حمایت نیک‌اندیشان سلامت و مدیران و مسئولان در تکمیل و تجهیز پروژه‌ها و بخش‌های مختلف این مرکز شد. پیگیری برای پرداخت معوقه‌های کارکنان دیگر محور این نشست مشترک بود.
 در این بازدید دکتر کشفی از بخش‌های مختلف بیمارستان از جمله بخش IVF، زنان و پروژه در حال ساخت درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بانوان با نام حضرت خدیجه(س) دیدن کرد.
حضور در بخش‌های مختلف بیمارستان و ارزیابی روند ارائه خدمات درمانی، دیگر برنامه این بازدید بود.
دکتر حسین نیک‌نهاد معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز که در این بازدید، مشاور عالی رئیس دانشگاه را همراهی می‌کرد، مسائل مربوط به تأمین داروی مورد نیاز را در دیدار با مسئولان این بیمارستان، بررسی کرد.
در این بازدید دکتر نوید امیدی‌فر سرپرست مرکز آموزشی درمانی حضرت زینب (س)، گزارشی از فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و مهمترین اقدامات انجام شده در این مرکز ارائه کرد. انجام ۲۶۶ مورد زایمان از زمان راه‌اندازی بخش LDR تا خرداد سال جاری و راه‌اندازی مرکز ناباروری از جمله مواردی بود که سرپرست بیمارستان حضرت زینب(س) به آن‌ها اشاره کرد.
او با طرح موضوع ادامه روند ساخت درمانگاه حضرت خدیجه (س) راه‌اندازی این مرکز را گامی ‌بزرگ در خدمت به بانوان و به ویژه اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر برشمرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی