[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

میز خدمت در بوستان رضوی برپاست ، روزنامه شیراز نوین

در ادامه برپایی میز خدمت شهرداری شیراز در مصلای نماز جمعه که بصورت هفتگی و دوره‌ای برگزار می‌شود، شهرداری منطقه یازده در ساعاتی غیر اداری، درراستای طرح تکریم ارباب رجوع وگسترش تعاملات و خدمات‌رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان ساکن در محدوده این شهرداری، مبادرت به برپایی میز خدمت در محل بوستان رضوی کرد تا مسئولان این شهرداری از نزدیک با مردم تعامل و گفتگو کنند.
به گزارش روابط عمومی‌ شهرداری منطقه یازده مهندس برزگر شهردار این منطقه در حاشیه برگزاری این مراسم، ایجاد تعامل و هم افزایی میان مسئولان شهری و شهروندان را در جهت توسعه و پیشرفت کلانشهر شیراز مهم برشمرد و بیان کرد: این شهرداری همواره می‌کوشد تا  با گستراندن میز خدمت در بوستان‌های سطح منطقه، نقایص و مشکلاتی که ممکن است از چشم‌ها دورمانده باشد را از نگاه ریزبینانه مردم ببیند و رصد کند تا همکاران ما در منطقه به رفع آن بپردازند.
برزگر افزود: در ارائه این میز خدمت که تمامی‌ مسئولان و کارشناسان شهرداری منطقه یازده حضور داشتند، مراجعه‌کنندگان را درباره چگونگی انجام کارشان راهنمایی و تا حد ممکن درخواست‌های آنها در همان محل انجام شد.
شهردار منطقه یازده ارتقای سطح رضایتمندی، تسهیل و تسریع در خدمات‌رسانی، صرفه‌جویی در وقت شهروندان و تکریم ارباب رجوع را از مهمترین اهداف این طرح برشمرد و یادآور شد: میز خدمت شهرداری منطقه یازده پیش از این در بوستان ارغوان گسترده شد و سعی داریم، در دیگر بوستان‌های سطح منطقه نیز، این کار اجرایی شود.
گفتنی است شهردار و مسئولان شهرداری منطقه یازده از ساعت 19 روز گذشته در بوستان رضوی (‌بلوار نصر) پاسخگوی درخواست‌های مردمی‌ بودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی