[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

برگزاری دوره آموزش تخصصی تربیت مربی مهد قرآن در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

مدیر اجرایی مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله (ع) از برگزاری دوره آموزش تخصصی تربیت مربی مهد قرآن و مراکز پیش‌دبستانی در شهر شیراز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله (ع)، حجت‌الاسلام قاسم مهیمنی با اشاره به برگزاری دوره‌های عمومی ‌و تخصصی مربیگری قرآن کریم ویژه مربیان در سال جاری گفت: شصت و یکمین دوره آموزشی تربیت مربی مهد قرآن برای تأمین کادر نیروی انسانی و ارتقای علمی ‌مربیان مقطع پیش‌دبستانی و دبستان مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله (ع) برگزار می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه این دوره آموزشی از عصر پنجشنبه 11مردادماه آغاز و تا 16 مرداد ماه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت، تأکید کرد: تسلط بر روخوانی و روان‌‌خوانی قرآن کریم، دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم، حفظ جزء سی‌‌ام قرآن کریم، داشتن سابقه تدریس در مراکز تربیت کودک، آشنایی با نحوه‌های ارتباط با کودک و حداکثر سن ۳۵سال از شرایط پذیرش در دوره‌‌های آموزش تحصصی تربیت مربی مهد قرآن و مراکز پیش‌دبستانی است.
حجت‌الاسلام مهیمنی افزود: شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی یادشده با نحوه تدریس و آموزش قرآن کریم به کودکان به روش‌های داستان، شعر، قصه و نقاشی، علائم کاربردی و اشاره‌‌ها آشنا خواهند شد و همچنین روش تدریس پنج عنوان کتاب تربیتی، روانشناسی و ارتباط با کودک هم فراخواهند گرفت. یادآور می‌شود، مؤسسه موقوفه مکتب‌‌القرآن ثارالله (ع) با دارا بودن بیش از ۱۳۰مرکز مهد قرآن و پیش‌دبستانی در کشور یکی از بزرگترین مراکز آموزش قرآن کریم محسوب می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی