[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

سومین پیروزی پیاپی و رتبه سوم جدول در انتظار ارژن شیراز، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین:‌ ارژن در بهترین رتبه خود در سالیان اخیر حضور خود در لیگ برتر فوتسال ایران قرار دارد. شاگردان حمیدرضا کمالی با وجود تحمل شکست در اولین بازی، عملکردی درخشان در سه بازی بعدی داشتند و فردا در پنجمین دیدار خود، باید پذیرای یک تیم ته‌جدولی باشند. پیروزی در این مسابقه می‌تواند آبی‌های شیراز را به رتبه سوم جدول برساند!
لیگ برتر فوتسال ایران عصر امروز هفته پنجم خود را آغاز می‌کند و تنها دیدار باقیمانده، ۱۰هفته دیگر برگزار خواهد شد! تیم مس سونگون که به بازی‌های آسیایی اعزام شده، قرار بود امروز به مصاف حفاری اهواز برود که این بازی به تعویق افتاد. اما در مهم‌ترین بازی امروز، تیم فوتسال ارژن شیراز در سالن شهید ابوالفتحی میزبان اهورای بهبهان است.
ارژن در نخستین بازی خود در این رقابت‌ها در بندرعباس با حساب ۴-۳ مغلوب آذرخش شد. سپس در شیراز، مدافع عنوان قهرمانی یعنی مس سونگون را با تساوی یک بر یک متوقف کرد، هرچند نماینده شیراز در این مسابقه استحقاق کسب هر سه امتیاز را داشت. بدین ترتیب، ارژن با کسب یک امتیاز از دو بازی در رده دهم جدول قرار گرفت.
نماینده شیراز در هفته‌های سوم و چهارم باید در دو دیدار سخت خارج از خانه به میدان می‌رفت، اما موفق شد هر دو دیدار را با پیروزی‌های بسیار شیرین پشت سر بگذارد. این نخستین بار در سالیان گذشته بود که ارژن موفق می‌شد دو دیدار پیاپی خارج از خانه را با پیروزی به پایان برساند. 
نخستین پیروزی در زمین تیم پارسیان شهر قدس رقم خورد. در آن مسابقه، ارژن با حساب ۶-۲ میهمان خود را درهم کوبید.
در چهارمین هفته نیز نماینده شیراز در زمین یکی از سرسخت‌ترین میزبانان لیگ به میدان رفت و سه امتیاز بسیار ارزشمند را کسب کرد. روز جمعه هفته گذشته، ارژن در ساری میهمان شهروند این شهر بود و در پایان با حساب دو بر یک حریف خود را شکست داد. مهدی زاهدی و محمد زارعی زننده این دو گل ارژن بودند. 
بدین ترتیب، ارژن با کسب ۷امتیاز از چهار بازی در رتبه پنجم قرار گرفت. 
حریف امروز آنها در سالن شهید ابوالفتحی، تیم اهورای بهبهان است. تیم تازه لیگ برتری شده استان خوزستان در ۴بازی قبلی خود فقط یک امتیاز کسب کرده و با ۹گل زده و ۱۵گل خورده، قعرنشین جدول ۱۴تیمی این رقابت‌هاست.
اما نکته‌ای که ارژنی‌ها نباید از آن غافل شوند، این است که اهورا هفته گذشته موفق شده مس سونگون را در زمین خود (بهبهان) با حساب سه بر سه متوقف کند.
برنامه بازی‌های امروز، پنجشنبه ساعت ۱۸
پارسیان شهر قدس - شهروند ساری
مقاومت قرچک - گیتی پسند اصفهان
ارژن شیراز - اهورا بهبهان
سن ایچ ساوه - شهرداری ساوه
فرش آرای مشهد - سوهان محمدسیمای قم
آذرخش بندرعباس - مقاومت البرز

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی