[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

کسب رتبه برتر روابط عمومی‌های پزشکی ورزشی کشور توسط فارس ، روزنامه شیراز نوین

با حضور مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش، رئیس و دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی و رئیس مرکز روابط عمومی کمیته ملی المپیک، از مسئول روابط عمومی هیئت پزشکی ورزشی فارس برای کسب رتبه برتر کشوری تقدیر شد. به نقل از روابط عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران، در گردهمایی سراسری روابط عمومی‌های پزشکی ورزشی کشور با حضور مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک، به ترتیب از استان فارس، البرز و کرمان برای کسب عنوان برتر در حوزه روابط عمومی پزشکی ورزشی کشور تقدیر شد.
مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان با تأکید بر ضرورت آگاهی و اشراف مسئولان روابط عمومی حوزه ورزش از تمامی ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی گفت: اگر بخواهیم تعریف خیلی ساده و مختصری از روابط عمومی داشته باشیم، شاید بتوان آن را در کلمه مردم‌داری خلاصه کرد. روابط عمومی باید با حسن‌خلق بتواند به نحو احسن در خدمت سازمان خود و جامعه هدف باشد. از طرفی، طبیعی است که با توجه به ماهیت ورزش، همواره باید تقویت حس اعتماد به نفس و امید در جامعه را سرلوحه کار داشته باشد.
مازیار ناظمی ضمن تقدیر از تلاش‌های انجام شده در حوزه روابط عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد: ماهیت و نوع اطلاع‌رسانی در فدراسیون‌های مختلف، با توجه به ذائقه مردم متفاوت است و در فدراسیون پزشکی ورزشی، طیف مخاطب شما از متخصصان و پزشکان تا ورزشکاران را شامل می‌شود. این ویژگی کار شما را برای اطلاع‌رسانی تخصصی به گروه‌های هدف کمی سخت می‌کند؛ در عین حال می‌تواند فرصت ارزشمندی تلقی شده و با بهره‌گیری از همه شیوه‌های اطلاع‌رسانی درست در جهت ارتقای کار تلاش کرد.
وی استفاده از ظرفیت‌های شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی را ضروری دانست و گفت: به‌روز بودن در حوزه روابط عمومی حیاتی است و چنانچه نتوان از تکنولوژی‌های روز استفاده کرد، قطعاً هر مجموعه‌ای با شکست مواجه خواهد شد. در زمینه اطلاع‌رسانی نیز همین‌گونه است و تجربه سال‌های اخیر نشان داده است که در ورزش، بهره‌گیری از فضای مجازی ضریب موفقیت روابط عمومی را افزایش داده است.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در این گردهمایی به موضوع مهم اطلاع‌رسانی اشاره کرد و خواستار اهتمام هرچه بیشتر مسئولان روابط عمومی هیئت‌های پزشکی ورزشی سراسر کشور شد.
غلامرضا نوروزی با بیان اینکه روابط عمومی به حق آیینه تمام‌نمای هر سازمان محسوب می‌شود افزود: مسئولان روابط عمومی هر دستگاهی چنانچه نگاه تخصصی به این حوزه داشته باشند و مشتاقانه امور تخصصی خود را پیگیری کنند، سازمان مربوط می‌تواند به رشد و بالندگی دست یابد.
وی افزود: رویکرد فدراسیون پزشکی ورزشی تقویت روابط عمومی است و خوشبختانه در این رابطه با تحولی که در دنیای ارتباطات رخ داده، با حداقل امکانات می‌شود بیشترین کارکرد را در زمینه‌های تخصصی روابط عمومی و به ویژه اطلاع‌رسانی داشت.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی توسعه و تعمیق اصولی ارتباط با رسانه‌ها، توسعه تعاملات درون‌سازمانی و برون‌سازمانی را از دیگر اولویت‌های روابط عمومی پزشکی ورزشی دانست و از تلاش‌های صورت گرفته روابط عمومی پزشکی ورزشی در بخش‌های ستادی و استانی قدردانی کرد.
در ادامه این نشست محمود عبدالهی، مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک نیز با اشاره به تلاش و عملکرد خوب روابط عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: این فدراسیون از جمله فدراسیون‌های پیشرو در زمینه اطلاع‌رسانی است؛ با این حال ضروری است که تلاش بیشتری برای آگاهی‌بخشی به جامعه ورزش در زمینه‌های تخصصی پزشکی ورزشی به منظور کاهش آسیب‌های ورزشی در حوزه روابط عمومی ستادی و استانی انجام شود.
وی، اطلاع‌رسانی همه‌جانبه در شرایط کنونی را امری اجتناب‌ناپذیر دانست و گفت: بدیهی است که برای تأثیرگذاری بر مخاطب، باید از همه ظرفیت‌ها بهره‌مند شد.
دبیر انجمن ورزشی‌نویسان همچنین آمادگی این انجمن را برای ارائه برنامه‌های آموزشی به روابط عمومی‌های استانی پزشکی ورزشی اعلام کرد.
لازم به ذکر است در این گردهمایی سراسری به ترتیب از روابط عمومی هیئت‌های پزشکی ورزشی استان فارس، البرز و کرمان برای کسب عناوین برتر با حضور مسئولان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی ایران تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی