[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

هشتمین رویداد پرش با اسب استان در زرقان برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

هشتمین رویداد پرش با اسب استان فارس، آدینه در باشگاه سوارکاری شبدیز بخش زرقان برگزار می‌شود. به نقل از سایت هیئت سوارکاری استان، ‌هاشم ذنوبی رئیس کمیته پرش با اسب هیئت سوارکاری استان فارس ضمن قدردانی از میزبانی مدیریت باشگاه سوارکاری شبدیز اعلام کرد: هشتمین رویداد پرش با اسب هیئت سوارکاری استان فارس برابر تقویم ورزشی تدوین شده در رده C بزرگسالان، Cنوجوانان، Cجوانان، اسب مبتدی و سوار مبتدی برابر قوانین ملی پرش، از ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۲مردادماه در باشگاه سوارکاری شبدیز زرقان برگزار می‌گردد.
وی افزود: در راستای آماده‌سازی سوارکاران رشته پرش با اسب در استان فارس برای حضور در رویداد‌های ملی و کشوری، مسابقات پرش با اسب به صورت قانون‌مند در باشگاه‌های سوارکاری شیراز برگزار می‌گردد و در این رویدادها، از داوران و کلانتران استانی بهره‌مند می‌شویم. در کنار این امر از وجود داوران و کلانتران ملی نیز برای ارتقای سطح علمی و آموزه‌های این عزیزان استفاده می‌کنیم.
هاشم ذنوبی اضافه کرد: تمام تلاش خود را برای دانش‌افزایی و به‌روزرسانی سوارکاران رشته پرش با اسب به کار بسته‌ایم و با تعامل بسیار خوبی که هیئت سوارکاری استان فارس با فدراسیون سوارکاری دارد، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی در سطح استان به این منظور تشکیل شده و افراد علاقه‌مند در این دوره‌ها، از آخرین داشته‌های روز مربیان و مدرسان فدراسیون سوارکاری بهره‌مند شده‌اند.
رئیس کمیته پرش با اسب هیئت سوارکاری استان فارس از عموم علاقه‌مندان به ورزش زیبا و مفرح سوارکاری دعوت کرد برای تماشای این رویداد ورزشی، رأس ساعت اعلام شده در باشگاه سوارکاری شبدیز زرقان حضور به هم رسانند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی