[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

در صورت پیدانکردن جانشین تیبو جایی نخواهد رفت!، روزنامه شیراز نوین

چلسی مذاکراتش را با رئال‌مادرید به حالت تعلیق درآورد. به گزارش طرفداری، چلسی، صبح دیروز مذاکراتش را با رئال‌مادرید بر سر تیبو کورتوا به حالت تعلیق درآورد. 
در حالی که تیم انگلیسی بر سر جزئیات اولیه انتقال دروازه‌بان بلژیکی با رئال‌مادرید به توافق رسیده بود، دیروز به نمایندگان تیم اسپانیایی اعلام کرد تا اطلاع ثانوی اجازه خروج کورتوا صادر نخواهد شد. به گزارش اسکای اسپرتس، دلیل این اتفاق، مشکلات چلسی برای پیدا کردن جانشین است. چلسی به رئال‌مادرید گفته در صورتی که جانشین مناسبی پیدا نکند، تیبو کورتوا به این تیم نخواهد رفت و باید این فصل را در لندن سپری کند. 
سنگربان بلژیکی از تمدید قرارداد با چلسی سر باز زده و فقط یک سال از قراردادش باقی مانده است. با توجه به وضعیت قرارداد کورتوا، ارزش این بازیکن فقط ۳۵میلیون یورو در نظر گرفته شده و به همین دلیل، این مبلغ در حدی نیست که چلسی بخواهد با ریسک پیدا نکردن جانشین مناسب، وی را به مادرید بدهد.
در صورتی که چلسی نتواند گزینه مناسبی برای دروازه پیدا کند، سران چلسی ترجیح می‌دهند کورتوا فصل آینده را هم در لندن بازی کند و تابستان ۲۰۱۹ به طور آزاد راهی تیم دلخواه خود شود. البته این اتفاق خبر خوبی برای مسئولان رئال‌مادرید نیست، زیرا در صورت آزاد اعلام شدن این بازیکن، احتمالاً باشگاه‌های زیادی با وی مذاکره خواهند کرد.
لازم به ذکر است که پنجشنبه هفته آینده، فرصت نقل و انتقالات در انگلیس به پایان می‌رسد. چلسی تا این لحظه نه بازیکن خاصی را به فروش رسانده و به جز جورجینیو، نه با بازیکن دیگری قرارداد امضا کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی