[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

مخالفت ذوب‌آهن با درخواست استقلال برای تخفیف قرارداد تبریزی، روزنامه شیراز نوین

باشگاه ذوب‌آهن نامه کتبی استقلال برای جذب مرتضی تبریزی را برگشت داد. پس از قطعی شدن جدایی مامه تیام از استقلال، مدیران این تیم خواهان جذب مرتضی تبریزی از ذوب‌آهن اصفهان شدند. طبق توافق صورت گرفته، قرار بود استقلال مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان بابت رضایت‌نامه تبریزی پرداخت کند؛ اما در مکاتباتی که ظهر دیروز صورت گرفت، استقلال برای پرداخت یک میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان اعلام آمادگی کرده که این موضوع با واکنش سعید آذری، مدیرعامل این باشگاه همراه شد.
آذری به دلیل کاهش ۱۰۰میلیون تومانی مبلغ رضایت‌نامه از سوی استقلال، نامه این باشگاه را برگشت داد و اعلام کرد به هیچ وجه حاضر به صدور رضایت‌نامه تبریزی به مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان نیست.
از سوی دیگر، مرتضی تبریزی ظهر دیروز ساعت ۱۴:۳۰ از اصفهان راهی تهران شده تا باز هم در جلسه شبانه با مدیران استقلال درباره قراردادش گفت‌وگو کند و در صورت توافق، قبل از هفته سوم رقابت‌ها به آبی‌پوشان پایتخت اضافه شود.
هنوز درباره نحوه پرداخت مبلغ رضایت‌نامه توافقی صورت نگرفته؛ اما مدیران استقلال اعلام کردند از محل رضایت‌نامه سیدمجید حسینی که حدود ۴۰۰هزار دلار است، اقدام به پرداخت مبلغ رضایت‌نامه مرتضی تبریزی می‌کنند.
همچنین در حالی که گفته می‌شود چندین باشگاه خارجی خواهان به خدمت گرفتن مرتضی تبریزی شده‌اند، باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرد این بازیکن هیچ پیشنهادی از باشگاه‌های قطری، ترکیه‌ای و سایر کشورهای اروپایی نداشته و استقلال تنها مشتری رسمی این بازیکن در ایران و خارج از ایران است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی