[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

ملک‌زاده شهردار صدرا: حمایت از ورزش در برنامه‌های اصلی شهرداری صدرا است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری شهرداری صدرا، مسابقات پرثوآ قهرمانی کشور با حضور 300ورزشکار در صدرا برگزار شد که با استقبال کم‌نظیری از سوی ورزشکاران سراسر کشور روبرو بود. این مسابقات در شهر صدرا و در سالن ورزشی پوریای ولی دانشگاه آزاد در صدرا برگزار شد.
میزبانی این رقابت‌ها را هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا بر عهده داشتند که دانشگاه آزاد شیراز، اداره کل ورزش و جوانان، اداره ورزش شهر صدرا و شورای اسلامی شهر شیراز نیز حمایت‌های خوبی در برگزاری این رقابت‌ها داشتند. 
عباس ملک‌زاده در حاشیه این مسابقات با اشاره به اینکه شهر صدرا کمتر از 30سال است ایجاد شده اما در ورزش قهرمانی کشور سابقه درخشانی دارد گفت: تیم فوتسال صدرا در سال‌های نه چندان دور یکی از پرآوازه‌ترین تیم‌های فوتسال کشور بود که چندین عنوان قهرمانی را کسب کرد و بازیکنان بزرگی که در تیم ملی حضور دارند را پرورش داده و نشان داد ورزش در صدرا از ابتدای شکل‌گیری شهر وجود داشته و از اهمیت زیادی برخوردار بوده است. امسال نیز این تیم با انگیزه و اراده بالا با حمایت شهرداری، شورای اسلامی شهر و شرکت عمران وارد مسابقات لیگ دسته یک شده و به دنبال کسب افتخارات گذشته است که با حمایت مردم، قطعاً این اتفاق بزرگ رخ خواهد داد.
وی افزود: حضور محمد ناظم‌الشریعه، یکی از پنج مربی برتر دنیا که بانی تیم فوتسال صدرا است از افتخارات بزرگ شهر صدرا است؛ کسی که به فوتسال ایران در جهان بزرگی داد و اکنون با برنامه‌های فراوان در راه توسعه ورزش قهرمانی و همگانی صدرا قدم برمی‌دارد و در این راه، اداره ورزش و جوانان صدرا با حضور او موفق خواهد شد. 
شهردار صدرا بیان کرد: با تشکیل باشگاه ورزشی فرهنگی صدرا با همکاری شهرداری، شرکت عمران و اداره ورزش صدرا، ورزش در صدرا شروعی دوباره دارد؛ به طوری که اخیراً تیم کاراته صدرا عنوان قهرمانی کشور را به دست آورد و در دیگر بخش‌ها نیز تیم‌های مختلف در حال شکل‌گیری هستند.
ملک‌زاده خاطرنشان شد: با ایجاد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری صدرا، تحول در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی را در صدرا خواهیم داشت و شهرداری ضمن ایجاد زیرساخت‌های ورزش همگانی، ورزش قهرمانی را هم حمایت خواهد کرد. همکاری در برگزاری این مسابقات از نمونه‌های تلاش شهرداری صدرا برای توسعه ورزش است و حمایت از ورزش در برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت شهرداری صدرا است.
وی گفت: در صدرا ورزشکاران فراوانی وجود دارند که در سطح بین‌المللی افتخارآفرین هستند؛ از جمله آنها سلطنت نوروزی داور ملی فوتبال است که چند روز پیش به عنوان داور برتر فوتبال کشور انتخاب شد و در کنار وی، ناظم‌الشریعه نیز به عنوان مربی برتر کشور انتخاب شد. ما تلاش خواهیم کرد ورزش را در شهر صدرا توسعه دهیم تا شهروندان صدرا همواره شاداب و سلامت باشند. در پایان از سیروس پاک‌فطرت رئیس هیئت ورزش‌های همگانی، مشاور فدراسیون و عضو فعال شورای اسلامی شهر شیراز نیز که همواره به صدرا توجه ویژه‌ای دارد قدردانی می‌کنم و امیدوارم ورزشکاران و مربیانی که از سراسر کشور به صدرا آمدند، لحظات خوبی را در صدرا داشته باشند و ما توانسته باشیم میزبان خوبی باشیم.
در پایان این مسابقات و در بخش تیمی رده سنی نونهالان، تیم مازندران قهرمان شد، فارس الف نایب‌قهرمان و خراسان شمالی سوم شد.
در رده نوجوانان تیم‌های تهران، خراسان شمالی و مرکزی به ترتیب اول تا سوم شدند. در رده جوانان هم اصفهان گلستان و فارس الف عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی