[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

بازرسی از ۷هزار واحد صنفی ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل استاندارد فارس از صدور ۶۳پروانه کاربرد علامت استاندارد طی ۴ماه در استان فارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل استاندارد فارس مرتضی رهنما گفت: ۶۳پروانه کاربرد علامت استاندارد جدید برای محصولات تولیدی استان در زمینه صنایع غذایی، بسته‌بندی،آب معدنی، مصالح ساختمانی و صنایع شیمیایی در ۴ماهه سال جاری صادر شده است. وی افزود: ۳۰درصد از این پروانه‌ها تشویقی است که در این مدت ۱۳۲استاندارد ملی توسط کارشناسان اداره کل استاندارد فارس مورد بازنگری قرار گرفت.
رهنما افزود: در این مدت کارشناسان اداره کل استاندارد فارس بیش از ۱۲۰۰بار بصورت سرزده از خط تولید کارخانجات استان بازرسی و بیش از ۱۰۰۰نمونه محصول را بصورت اتفاقی از خط تولید و انبار برداشت کرده و تحت آزمایش‌های استاندارد قرار دادند.
مدیرکل استاندارد فارس درخصوص عملکرد اداره کل استاندارد فارس در زمینه نظارت بر آسانسورها گفت: در ۳ماهه سال جاری بیش از ۱۱۰۰تأییدیه ایمنی آسانسور صادر شده است. رهنما در خصوص نظارت بر جایگاه‌های عرضه سوخت مایع گفت: در ۳ ماهه سال جاری بیش‌از ۲۲۰۰بار نازل‌های سوخت استان فارس مورد کنترل و بازرسی قرار گرفت. مدیرکل استاندارد فارس از نظارت جدی بر مراکز عرضه کالاها به‌ویژه فروشگاه‌های بزرگ خبر داد و گفت: در این مدت بیش از ۷۰۰۰ واحد صنفی مورد بازرسی کارشناسان اداره کل استاندارد قرار گرفته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی