[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

در رقابت‌های پرش با اسب قهرمانی فارس ۳۴سوارکار باهم رقابت کردند، روزنامه شیراز نوین

در این رقابت‌های یک‌روزه که در زرقان شیراز برگزار شد، سوارکاران در دو بخش آقایان و بانوان در رده‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و مبتدی با هم به رقابت پرداختند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، رئیس هیئت سوارکاری شیراز با بیان اینکه این هیئت تا پایان سال ۲۵مسابقه پرش با اسب برای آمادگی سوارکاران فارس به منظور شرکت در رقابت‌های قهرمانی کشور برگزار می‌کند، افزود: نفرات برتر این دوره از رقابت‌ها به مسابقات قهرمانی کشور که اواخر مرداد در اصفهان برگزار می‌شود اعزام خواهند شد.
قاضی ادامه داد: سوارکاران استان در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته‌اند، تا جایی که سال گذشته یکی از ورزشکاران فارس به رقابت‌های قهرمانی آسیا در کره جنوبی اعزام شد و امیدواریم ورزشکاران این استان در رشته سوارکاری روز به روز پیشرفت بیشتری داشته باشند.
در پایان ملیندا حسنی، مریم زارع، نرجس زارع و آرزو دهقانی و مهدی حاصلی، علی مسلمان، امیررضا جعفری، مسعود محمدی، ابوالفضل عبدی، علیرضا کوهن، نوید مهاجرت، احمد جعفری، محمدحسین زارع و مرتضی پورشمسی عناوین برتر را کسب کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی