[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

سیدحسن خمینی: ورزش، یکی از بزرگ‌ترین عوامل غرورآفرین ملی است، روزنامه شیراز نوین

یادگار امام گفت: امروز بیش از هرچیز به حس غرور و افتخار نیاز داریم. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در مراسم بدرقه کاروان ایران به بازی‌های آسیایی جاکارتا با اشاره به حاضران در جلسه اظهار داشت: وقتی به جمع نگاه می‌کنم، ورزشکاران خوبی را می‌بینم که برخی آغاز راه و برخی پا به سن گذاشته هستند که می‌توانند در گوشه گوشه جهان باعث غرور هموطنان شوند.
سیدحسن خمینی با اشاره به عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2018 افزود: جسارت و دوندگی بی‌امان میلاد محمدی، بازی خوب امید ابراهیمی، حرکت کم‌نظیر بیرانوند و تحرک تک‌تک اعضای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی مسکو، امید و غرور ملی کم‌نظیری در دل مردم ایجاد کرد.
وی با اشاره به حضور سعید معروف گفت: والیبال ما توانست در مقاطعی باعث نشاط اجتماعی شود. یادگار امام با اشاره به موفقیت تیم‌های ایران در کشتی، تکواندو، تیراندازی، ورزش بانوان و کار ارزشمند خانم‌ها در فوتبال و فوتسال آسیا افزود: در برخی رشته‌ها سطح ما از آسیا بالاتر است.
سیدحسن خمینی تصریح کرد: خودتان را نمایندگان غرورآفرین ملت ایران بدانید. امروز بیش از هرچیز به حس غرور و افتخار نیاز داریم که از بزرگ‌ترین عوامل ایجاد این حس، مدال‌های رنگارنگی است که در بازی‌های آسیایی به دست می آورید.
وی در پایان گفت: قدر خودتان را بدانید. از آقایان سلطانی‌فر و صالحی امیری تشکر می‌کنم. امیدوارم روز بازگشتتان، روز تاریخی ملت ایران باشد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی