[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

در راستای برگزاری برنامه‌های هفته جوان: وزیر ورزش و جوانان از مدیرکل فارس قدردانی کرد، روزنامه شیراز نوین

وزیر ورزش و جوانان در راستای برگزاری شایسته برنامه‌های بزرگداشت هفته جوان سال 97 در نامه‌ای از مدیرکل ورزش و جوانان فارس قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در متن نامه وزیر ورزش و جوانان به حیدرعلی کامیاب کلانتری آمده است: تلاش در راه تعالی و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمتی ارزشمند و ماندگار برای ملت سرافراز ایران است.
ثمره دلنشین این خدمت، رشد و بالندگی جوانان گرانقدری است که با انرژی، ایمان، خودباوری و توانمندی خود در دستابی به قله‌های رفیع موفقیت گام برمی‌دارند.
وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از این نامه آورده است: باور به توانمندی جوانان عزیزمان و بهره‌گیری از ظرفیت عظیم نسل جوان به عنوان سرمایه‌های انسانی و آینده‌سازان ایران اسلامی، جز با نگاه ویژه و همت جنابعالی و همکاران عزیز و فعال آن اداره کل امکان‌پذیر نیست.
در همین راستا، از تلاش‌های ارزشمند جنابعالی در برگزاری هرچه باشکوه‌تر «برنامه‌های برزگداشت هفته جوان سال 1397» صمیمانه سپاسگزارم و توفیق روزافزون شما و مجموعه همکاران را از درگاه خداوند متعال در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواهانم.
گفتنی است برنامه‌های بزرگداشت هفته جوان در سراسر کشور و به ویژه در استان فارس هم‌‌زمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع) در شیراز با شکوه خاصی برگزار شده بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی