[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

افزایش احتمال انتقال پوگبا به بارسا ، روزنامه شیراز نوین

آینده‌ی پل پوگبا در روزهای آتی و با سفر مدیر برنامه‌های او به منچستر مشخص خواهد شد.
مینو رایولا مدیر برنامه‌های پوگبا قصد دارد با رؤسای منچستریونایتد مذاکره کند تا در صورت امکان انتقال 100میلیون پوندی او به بارسلونا را قطعی کند. 
پوگبا در دوران هدایت یونایتد توسط ژوزه مورینیو نتوانسته آنچنان که انتظار می‌رفت بدرخشد. واقعیتی که درخشش او در جام‌جهانی روسیه با پیراهن تیم ملی کشورش فرانسه، بار دیگر به نمایش گذاشت. 
پوگبا در روسیه یکی از عوامل مهم موفقیت فرانسه در فتح جام‌جهانی بود. از سوی دیگر مورینیو ناراحتی خود را از سرمایه‌گذاری اندک یونایتد در فصل نقل و انتقالات اعلام کرده و در صورتی که کسی به‌عنوان جایگزین پوگبا به یونایتد منتقل نشود، حاضر به از دست دادن او نخواهد بود. 
از طرف دیگر انتظار می‌رود آنتونی مارسیال تا قبل از پنج‌شنبه یونایتد را ترک کرده و به چلسی ملحق شود تا به جای او ویلیان از چلسی به یونایتد بیاید. یونایتد همچنین در آستانه‌ی عقد قرارداد با توبی آلدرویرلد مدافع تاتنهام است و گفته می‌شود دو باشگاه بر سر انتقال 60‌میلیون پوندی او به توافق رسیده‌اند. 
اولین بازی منچستریونایتد روز جمعه در مقابل لستر برگزار خواهد شد و مورینیو امیدوار است تا آن زمان، یونایتد بتواند آخرین روزهای نقل و انتقالات را موفق پشت سر بگذارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی