[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

بیرانوند، رادوشوویچ را گرم نکرد!، روزنامه شیراز نوین

‌رادو طی دو‌دیدار گذشته موفق به کلین‌شیت شد و بیرانوند نیمکت‌نشین بود، اما قبل از بازی پرسپولیس مقابل فولاد، اتفاق جالبی رخ داد که از نظر‌ها پنهان نماند.
علیرضا بیرانوند و بوژیدار رادوشوویچ رابطه بسیار خوب و حسنه‌ای با یکدیگر دارند. آن‌ها تا این حد حرفه‌ای هستند که علیه یکدیگر در این شرایط، رفتاری انجام ندهند. با اینکه بوژیدار تحت حمایت برانکو قرار دارد و بیرانوند تحت حمایت هواداران پرسپولیس اما، این دو تلاش می‌کنند توانایی‌های‌شان را به اثبات برسانند. رادو طی دو دیدار گذشته موفق به کلین‌شیت شد و بیرانوند نیمکت‌نشین بود، اما قبل از بازی پرسپولیس مقابل فولاد، اتفاق جالبی رخ داد که از نظر‌ها پنهان نماند. طبق روال، دروازه‌بان دوم باید قبل از بازی وارد زمین شده و به گرم کردن دروازه‌بان اول کمک کند، اما با اینکه بیرانوند از رختکن خارج شده بود، ابوالفضل درویش‌وند شروع به گرم کردن رادوشویچ کرد! 
البته بیرانوند در زمان استراحت بین دو نیمه نیز وارد زمین شد و با آرامی شروع به گرم کردن بدنش کرد تا به نوعی به تماشاگران حاضر در ورزشگاه این موضوع را بگوید که آماده است، اما فعلاً نمی‌تواند به میدان برود. عجیب‌تر اینکه رادوشوویچ در پایان بازی، رو به عکاسان علامت «هیس» را نشان داد و بعد مدعی شد منظورش کسانی است که علیه او موضع داشتند، به عملکردش انتقاد می‌کردند و او را جدی نمی‌گرفتند. 
البته انصافاً فولاد نتوانست فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس وارد کند، اما رادو در دو بازی اخیر، فیکس بوده و کلین‌شیت کرده است. 
باید دید اینکه بیرانوند هیچ کمکی به گرم کردن رادوشوویچ در ابتدای بازی نکرد، ربطی به شروع اختلافات پنهان میان این دو دروازه‌بان دارد یا اینکه برانکو از بیرانوند خواسته قبل از بازی، به سمت رادو نرفته و او را گرم نکند؟!

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی