[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

کعبی: نمی‌دانم باید چطور از دلیل محرومیتم باخبر شوم!، روزنامه شیراز نوین

‌هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: من فقط ناراحت این هستم که چرا حکم محرومیتم را به خودم ابلاغ نکردند و ما باید از طریق خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها از آن باخبر شویم.
حسین کعبی درباره اطلاعیه کمیته اخلاق مبنی بر اینکه او به اخطار‌های این کمیته بی‌توجه بوده است اظهار داشت: من سال گذشته چهار میلیون جریمه شدم و پول آن را به حساب‌شان ریختم، اما اخطاری به دستم نرسیده است.
وی ادامه داد: شاید من اخطار‌ها را ندیدم، اما محسن مسلمان و باشگاه بزرگ پرسپولیس که باید آن‌ها را می‌دیدند. ان‌شا‌الله چیز خاصی نیست و به کمیته اخلاق می‌رویم و این موضوع حل می‌شود. من فقط ناراحت این هستم که چرا به باشگاه و خود من نامه نزدند و ما باید از طریق خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها از محرومیت‌مان باخبر شویم. من احترام زیادی برای همه قائلم و اگر اخطاری به دستم می‌رسید حتماً به کمیته اخلاق می‌رفتم.
کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان از دلیل محرومیتش بی‌اطلاع است گفت: بله، من کاملاً بی‌اطلاعم. الآن نمی‌دانم هم به چه کسی باید زنگ بزنم تا باخبر شوم. سه سال است در سپیدرود حضور دارم و دو سال هم قبل از آن بازی نکردم، یعنی من پنج‌سال است بدون هیچ حاشیه‌ای بازی می‌کنم.
کعبی در واکنش به این پرسش که چه زمانی به کمیته اخلاق خواهد رفت گفت: هنوز به ما زنگ نزده‌اند و منتظر تماس‌شان هستم. نمی‌توانم سر خود به کمیته اخلاق بروم. باید اول با ما تماس بگیرند، بعد برویم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی