[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

می‌توانیم بهترین تیم کاروان ایران در اندونزی باشیم، روزنامه شیراز نوین

ملی‌پوش تیم ملی کاراته گفت: اعتقاد دارم بازی‌هـــای آسیایی و مسابقات جهانی دو مدال به من بدهکار هستند و امیدوارم با کسب طلا در اندونزی بدهکاری این مسابقات به خودم را تسویه کنم. بهمن عسگری در گفت‌و‌گو با تسنیم، در خصوص شرایط خود در آستانه بازی‌های آسیایی اظهار داشت: اردوهای تیم ملی کاراته بعد از تعطیلات عید نوروز با تمهیدات و برنامه‌های کادرفنی به‌صورت منظم برگزار شده است و در رویدادهای تدارکاتی خوبی نیز حضور داشتیم. شرایط من نیز در مسابقات تدارکاتی خوب بوده است. همچنین با صلاحدید کادرفنی به‌خاطر فاصله کوتاه مسابقات کاراته قهرمانی آسیا تا بازی‌های آسیایی و احتمال تشدید مصدومیتم، تنها در کومیته تیمی در اردن حضور داشتم.
وی تصریح کرد: خدا را شکر حضور در قالب کومیته تیمی مسابقات قهرمانی آسیا به نفع من شد تا رقبای خود را در بخش انفرادی آنالیز کنم. در حال حاضر نیز شرایط خوبی دارم و باید در مدت زمان کوتاه باقی‌مانده تا بازی‌های آسیایی نیز خود را حفظ کنم تا در اندونزی بهترین عملکرد را داشته باشم. قطعاً در صورتی که در بازی‌های آسیایی بهترین عملکرد را داشته باشم موفق به کسب بهترین نتیجه نیز خواهم شد.
ملی‌پوش وزن 75‌کیلوگرم کاراته ایران درخصوص عدم حضور در دوره گذشته بازی‌های آسیایی و انگیزه‌هایش برای کسب بهترین نتیجه در این دوره عنوان کرد: ابتدا باید بگویم با وجود عدم حضور در بازی‌های آسیایی دوره گذشته به‌خاطر کسب مدال طلا توسط سعید حسنی‌پور خدا را شکر کردم و اولین نفر نیز به او تبریک گفتم. بعد از عدم حضور در اینچئون نیز دو دوره در مسابقات قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال طلا شدم و روز به‌روز بهتر و بهتر شدم. اگر روز، روز ما باشد و عملکرد خودمان را ارائه بدهیم، بهترین تیم کاروان ایران در اندونزی خواهیم بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی