[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

دستگیری اعضای باند «پله برقی» در مشهد، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده انتظامی‌ استان خراسان رضوی گفت: ۲‌زن جوان پس از سرقت‌های سریالی در ۶استان کشور در مشهد اقدام به تشکیل باند پله برقی کرده بودند دستگیر شدند.
‌ابراهیم قربان‌زاده افزود: گزارش چند فقره سرقت‌های حرفه‌ای از کیف‌دستی شهروندان در پله برقی معابر مرکزی شهر مشهد و اعلام شکایت مالباختگان، پلیس را برآن داشت برای پیگیری سریع موضوع وارد عمل شود.
وی گفت: تحقیقات اولیه پلیسی با توجه به بررسی سرنخ‌های موجود حاکی از آن بود که ۲‌زن عامل این سرقت‌های سریالی هستند.
جانشین فرمانده انتظامی‌استان خراسان رضوی افزود: افسران پلیس زن کلانتری بانوان مشهد به صورت پوششی وارد عمل شده و عاملان این سرقت‌ها را در حال ارتکاب جرم دستگیر کردند.
قربان‌زاده گفت: بررسی سوابق ۲‌متهم نشان می‌دهد که آن‌ها پس از ارتکاب سرقت‌های سریالی در استان‌های کردستان، تهران، کرمانشاه، شیراز، کرمان و بندر عباس راهی مشهد شده‌اند تا در ایام تعطیلات تابستان از شهروندانی که هنگام استفاده از پله برقی دچار ترس بودند سرقت‌های تیزدستانه انجام دهند.
وی افزود: تحقیقات از این ۲‌زن سابقه‌دار در حالی ادامه دارد که آن‌ها با توجه به اعلام شکایت مالباختگان مرتکب ده‌ها فقره سرقت خیابانی شده‌اند.
جانشین فرمانده انتظامی‌خراسان رضوی گفت: در بازرسی از وسایل متهمان ۳‌دستگاه گوشی تلفن همراه، ۲‌میلیون و ۳۶۰‌هزار تومان وجه نقد، ماسک برای تغییر چهره و مدارک سرقتی کشف شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی