[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

فریادهای دختر شیرازی در خانه جوان شیطان صفت گم شد ، روزنامه شیراز نوین

مرد بنگاه‌دار که دختر شهرستانی جویای کار را در خانه‌اش مورد آزار قرار داده است دیروز با حکم قضایی به شلاق و تبعید محکوم شد.
به گزارش گروه جنایی رکنا، در جلسه رسیدگی به این پرونده که هفته گذشته در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد دختر ۳۰‌ساله به نام شهلا به تشریح ماجرایی که به سرش آمده بود پرداخت و گفت: من اهل شهرستان شیراز هستم. برای یافتن کار به تهران آمده بودم. قصد داشتم تا به‌عنوان معلم خصوصی کار کنم. من در یک خانه اجاره‌ای در شهر پرند زندگی می‌کردم و کار مناسبی پیدا نکرده بودم‌.
پس‌اندازم رو به تمام شدن بود. به همین خاطر به چند بنگاه معاملات مسکن رفتم و شماره‌ام را به آنها دادم تا برایم کار مناسبی پیدا کنند. من همچنین می‌خواستم یک هم خانه پیدا کنم تا در پرداخت اجاره خانه با او شریک شوم.
وی ادامه داد: پس از یک‌ماه احسان که صاحب یک املاک مسکن در شهر پرند بود با من تماس گرفت و گفت کار مناسبی در یک رستوران برایم پیدا کرده است‌. او قول داد به زودی برایم یک هم‌خانه دانشجو هم پیدا می‌کند. مرد بنگاهدار گفت باید قبل از اینکه برای کار به رستوران بروم از من تست بگیرد تا مطمئن شود به کامپیوتر آشنایی دارم.
پسرجوان برای گرفتن تست مرا به خانه‌اش دعوت کرد. وقتی به آنجا رفتم یک نفر با او تماس گرفت و خواست تا فوراً به بنگاه برگردد. احسان تا ساعت نه شب مرا در خانه تنها گذاشت و در را به رویم قفل کرد. ساعت حدود 9‌شب بود که به خانه برگشت و با هم شام خوردیم.
احسان سپس سراغ کامیپوتر رفت و موسیقی را با صدای بلند در خانه پخش کرد. او بدون توجه به التماس‌هایم مرا مورد آزار قرار داد. صدای موسیقی به حدی بلند بود که فریادهای کمک خواهی مرا همسایه‌ها نشنیدند. او سپس با تهدید مرا مقابل خانه‌ام آورد و رهایم کرد.
مدتی بعد حتی احسان به من پیامک داد و از من خواست تا هزینه جراحی‌ام را پرداخت کند تا از شکایتم صرف‌نظر کنم. که همین پیامک نشان می‌دهد او مجرم است. من از او شکایت دارم و برایش حکم اعدام می‌خواهم.
سپس متهم ۳۱‌ساله روبه‌روی قضات ایستاد و اظهارات عجیبی را مطرح کرد. وی گفت: من کاسب و آبرودار هستم و برای حفظ آبرویم گرفتار این دختر شدم. او خودش به من پیشنهاد دوستی داد و چند‌بار مقابل مغازه‌ام آ‌مد تا برایش کار پیدا کنم. او حتی از من درخواست پول کرد. من هم که دلم برایش سوخته بود چندبار به او پول دادم. او خودش پیشنهاد داد تا به خانه‌ام بیاید و میهمان من باشد ولی به او گفتم وقت برای چنین کاری ندارم. او دست از سرم بر نمی‌داشت و مرا تهدید به آبروریزی می‌کرد .من هم از ترس آبرویم چند بار به او پول دادم.
وی در برابر سؤالات قاضی درباره پیامک‌های ارسال شده درباره عمل جراحی نیز گفت : دختر جوان به من گفته بود بیمار است به همین خاطر دلم برایش سوخت و می‌خواستم او را به بیمارستان برسانم تا عمل جراحی انجام دهد.
در پایان جلسه هیئت قضایی وارد شور شد و دیروز مرد بنگاهدار را به 100‌ضربه شلاق و دو سال تبعید به سیستان و بلوچستان محکوم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی