[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۶
  • دوره جدید

شرور بی‌حیا به پسر همسایه رحم نکرد، روزنامه شیراز نوین

شرور جوان در اقدامی ‌وحشیانه یکی از بچه محل‌هایشان را به خانه کشاند و او را مورد آزار و اذیت قرار داد.
به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت: روز 12‌مرداد ماه امسال پسر نوجوانی همراه پدرش به دادسرای ناحیه 27 تهران مراجعه و در طرح شکایتی عنوان داشت که توسط یکی از جوان‌های محل به نام «بهزاد» مورد آزار و اذیت قرار گرفته است‌.
با طرح شکایت اولیه با موضوع «آزار و اذیت» و تأکید موضوع از سوی پزشکی قانونی‌، پرونده جهت ادامه تحقیقات و دستگیری متهم از شعبه 4‌بازپرسی دادسرای ناحیه‌27 تهران در اختیار اداره‌16 پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت‌.
نوجوان 13‌ساله در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : «‌ساعت 20:30‌در حال رفتن از باشگاه به سمت خانه بودم که یکی از بچه محل‌ها به نام بهزاد که مقابل در خانه‌شان ایستاده بود مرا صدا کرد‌؛ زمانیکه به او نزدیک شدم تا ببینم بهزاد با من چکار دارد‌، ناگهان دستم را گرفت و مرا با زور و تهدید به داخل خانه‌شان در طبقه دوم ساختمان برد‌. بهزاد در خانه‌شان را قفل کرد و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد».
کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران صبح امروز با مراجعه به محل سکونت بهزاد‌، در حالی‌که قصد داشت با مشاهده کارآگاهان از طریق پشت بام از محل متواری شود او را دستگیر و به اداره‌16 پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند و شاکی پرونده پس از مواجه حضوری‌، متهم را به صورت کامل مورد شناسایی قرار داد‌.
در بررسی سوابق متهم مشخص شد که وی از مجرمین سابقه‌دار در زمینه زورگیری است که در شهریورماه سال1390 نیز دستگیر و روانه زندان شده و برابر تحقیقات میدانی انجام شده از محل سکونتش‌، در در زمینه خرید و فروش موادمخدر نیز فعالیت دارد.
سرهنگ علی ولیپور گودرزی‌، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ‌، با اعلام این خبر گفت‌: متهم با قرار قانونی‌، جهت ادامه رسیدگی به پرونده در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات از متهم در مراحل مقدماتی است‌.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی