[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز برای شما سخت است بدون فکر کردن به اینکه چگونه می‌توانید از زیر بار مسئولیت‌هایتان شانه خالی کنید، به آن‌ها نگاهی بیندازید. شما در این مورد خیلی سریع تصمیم می‌گیرید و در حالی که در مورد فرار کردن از مسئولیت‌هایتان صحبت می‌کنید، ممکن است ناخواسته کسی را ناراحت کنید. مواظب باشید، زیرا ممکن است خیلی بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کنید عصبانی شوید.
اردیبهشت
کار کردن سخت و بیش از اندازه را متوقف کنید و زمانی را با فعالیت‌های لذت‌بخش که در خانه می‌توانید انجام دهید سپری کنید. گذراندن وقت در باغ یا محیطی زیبا می‌تواند برای مدتی ذهنتان را از مسائل پیچیده دور نگه دارد. شما نمی‌توانید سیل افکاری که به ذهن شما می‌آیند را متوقف کنید، اما می‌توانید توجهتان را به سمت موضوعات لذت‌بخش‌تر هدایت کنید.
خرداد
تعیین مرز بین زیرکی و حماقت کار سختی است و شما در حال حاضر نمی‌توانید روی این لبه باریک زندگی کنید. اما از شکست خوردن نهراسید، زیرا هوش فوق‌العاده عطارد همراه با ثبات و ایستادگی کیوان به اندازه کافی می‌تواند از شما حفاظت کند. لزومی ندارد هر فکر جالبی به ذهنتان می‌آید را با دیگران در میان بگذارید. اگر ایده‌هایتان را برای خودتان نگه دارید می‌توانید قدرت و اعتبار بیشتری کسب کنید.
تیر
اگرچه سرکوب کردن رویاهایتان ممکن است شما را ناراحت کند، ولی برای مدت کوتاهی بهترین کاری است که به شما توصیه می‌شود. به جای اینکه در رویاهایتان به هر جای ناشناخته‌ای سفر کنید، عاقل باشید و هم‌اکنون روشی را بیابید که قدرت تخیل شما را تحت کنترل خود درآورد. شریک کردن یک نفر دیگر در رازهایتان به شما کمک می‌کند به این تخیلات خاتمه داده و به زندگی واقعی خود برگردید.
مرداد
برقراری یک رابطه عاطفی امروز برای شما لازم است و شما کاملاً برای این ارتباط آمادگی دارید. حتی اگر فکر می‌کنید با ابراز نکردن احساساتتان می‌توانید از قبول کردن این رابطه احساسی فرار کنید، باید خوب استراحت کنید و بعد در مورد آن صحبت کنید. پس معطل نکنید، برای اینکه امکان دارد تا چند روز آینده کم‌کم دید مثبت خود را از دست بدهید.
شهریور
امروز کارهایتان به خوبی پیش می‌روند و می‌توانید از تمام لحظات روزتان بیشترین لذت ممکن را ببرید. از شانسی که به شما روی آورده بیشترین بهره را ببرید و از چیزی هم خجالت نکشید، از این فرصت استفاده کنید و بدرخشید. اعتمادی که به نزدیکانتان دارید ممکن است دچار تزلزل شود و تا اواخر مرداد این شک و تردید به روابط نزدیکتان بیشتر نیز خواهد شد. گاهی بد نیست روابط خود را مورد سوال قرار دهید.
مهر
امروز وقتی شما در مورد خلاقیت‌های خود صحبت می‌کنید دوستانتان شما را تشویق خواهند کرد، زیرا آن‌ها حتی زمانی که شما کارهایی که دوست دارید را انجام می‌دهید شما را بیشتر تحسین می‌کنند. اما تمایل و علاقه شما جلب توجه در برابر دیگران است، بنابراین دوست دارید کاری انجام دهید که برای دیگران لذت‌بخش باشد. این طرز تفکر می‌تواند باعث به وجود آمدن یک موقعیت «برنده- برنده» خیلی خوب شود.
آبان
برای شما لازم است که نسبت به قبل اجتماعی‌تر باشید. خوشبختانه شما به اعتقادات خود پایبند هستید و اکنون اگر شما بتوانید این تعصب خود را با یک پیشنهاد با انگیزه اجتماعی ارتباط دهید، حتی امکان دارد این تعصب شما شدیدتر هم شود. اما باید قدری هم محتاط باشید و قبل از اینکه تعهدی را به صورت جدی قبول کنید، در طول روز چندین بار در موردش فکر کنید.
آذر
با وجود اینکه ممکن است در حال حاضر با موانع پیش‌بینی نشده‌ای روبرو شده باشید، اما شما از آن آدم‌هایی نیستید که زود از میدان به در می‌شوند. فاصله بین دنیای فعلی شما و دنیای رویاهایتان بیشتر و بیشتر می‌شود و همین باعث شده از لحاظ عاطفی خیلی حساس شوید. شما می‌دانید راهی پیش‌رو دارید که چندان آسان نیست، پس نباید با دیدن موانع کوچک ترس به دلتان راه بدهید.
دی
شما به دلیل ناتوانی‌ در تعادل برقرار کردن بین مسئولیت‌ها و علاقه‌تان به تفریحات تابستانی به ستوه آمده‌اید. حتی اگر به نظر می‌رسد نمی‌توانید بیشتر از یک انتخاب داشته باشید، می‌توانید قوانینی خلق کنید که به واسطه آن‌ها در حین تفریح کردن هم بتوانید شایستگی خود را نشان بدهید. اما با فکر کردن به اینکه باید در راستای این اصول حرکت کنید خودتان را محدود نکنید.
بهمن
ممکن است شما فکر کنید دیگران از شما شادتر هستند و زندگی بهتری دارند، ولی این فکر خیال باطلی است. در حالی که شما خود را با دیگران مقایسه می‌کنید، وقتی از بیرون به زندگی آن‌ها نگاه می‌کنید، همه چیز متفاوت به نظر می‌رسد. به جای اینکه نگران باشید چگونه می‌توانید با دیگران برابری کنید، همین الان تصمیم بگیرید چه کارهایی می‌خواهید انجام دهید و بعد قدم‌هایی کوچک اما مشخص شده بردارید.
اسفند
به نظر می‌رسد شما نسبت به قبل نافرمان‌تر شده‌اید، برای اینکه نمی‌توانید به درستی منظور خود را بیان کنید. شما قادر هستید در مورد مسائلی صحبت کنید که به شما ربطی ندارند، بنابراین ممکن است نتوانید آن‌ها را سانسور کنید. متأسفانه ممکن است دیگران منظور شما را به درستی متوجه نشوند، بنابراین باید روش خود را تغییر داده و عقیده‌های متفاوت را بپذیرید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی