[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

بازدید از مناطق خسارت‌دیده ناشی از طوفان و بارندگی، روزنامه شیراز نوین

در پی وقوع طوفان و بارندگی شدید تابستانه که در منطقه دهستان درز و سایبان از بخش مرکزی لارستان، رخ داده  کارشناسان بنیاد مسکن از این مناطق بازدید و حجم خسارت‌ها را ارزیابی کردند.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، طوفان‌های موسمی ‌در این منطقه منجر به آب‌گرفتگی معابر و بروز خساراتی به تأسیسات مسکونی- اداری  شده  است.
دهستان درز و سایبان از بخش مرکزی لارستان در فاصله 135 کیلومتری از مرکز شهرستان و 510 کیلومتری از مرکز استان واقع شده که دارای 1638 نفر جمعیت است. مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان در حاشیه این بازدیدها با بیان اینکه بنیاد مسکن همیشه و همواره در کنار مردم قرار دارد گفت: منطقه درز و سایبان از جمله مناطق محروم در شهرستان لارستان است که بنیاد مسکن در سال‌های مختلف اقدامات قابل توجهی برای بهره‌مندی مردم شریف این منطقه از خدمات زیربنایی انجام داده است. مهندس ناصر زائری با اشاره به اقدامات بنیاد مسکن در جهت توسعه روستایی و محرومیت‌زدایی اضافه کرد: محرومیت‌زدایی از جمله آرمان‌های اصلی بنیاد مسکن است که همراه با بنیان‌گذاری این نهاد مقدس و تأسیس حساب 100 امام راحل بنیان نهاده شده است، ما در شرایط بحرانی و هرجا که نیاز به امداد باشد در کنار مردم هستیم و در این رابطه با توسعه روستایی، اجرای طرح‌های ‌هادی و بهسازی و مقاوم‌سازی خدمات شایان توجه در مناطق روستایی ارائه داده‌ایم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی