[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

انتصاب سرپرست جدید دانشگاه پیام نور استان فارس ، روزنامه شیراز نوین

با حکم رئیس دانشگاه پیام نور کشور، دکتر محمدحسن صیف رئیس دبیرخانه منطقه 7 دانشگاه پیام نور کشور (استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد) و سرپرست دانشگاه پیام نور استان فارس شد.
مراسم تکریم دکتر عبدالرسول قرائتی رئیس پیشین دانشگاه پیام نور استان فارس و دکتر محمد حسن صیف رئیس جدید این دانشگاه صبح دیروز در شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه پیام نور استان فارس، در این مراسم معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه پیام نور کشور، از استان فارس به عنوان یکی از استان‌های ممتاز و سرآمد دانشگاه پیام نور یاد کرد و گفت: در دو سال اخیر، دانشگاه پیام نور فارس در بحث جذب دانشجو رتبه اول را کسب کرده است. دکتر کریمی‌ افزود: در بحث علمی‌ هم استان فارس نسبت به سایر استان‌ها پیشتاز است چرا که این استان از توانمندی اساتید خوب و دارای سطح علمی ‌بالایی برخوردار است. دکتر محمد حسن صیف، رئیس جدید دانشگاه پیام نور فارس در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های دکتر قرائتی با بیان اینکه جایگاه ممتاز و ارزنده دانشگاه پیام نور استان فارس، حاصل تلاش همه مدیران و کارکنان دانشگاه است، اظهار داشت: با اصل خرد جمعی، مدیریت مشارکتی و استفاده از تمام پتانسیل‌های دانشگاه و با برقراری ارتباطات سازنده برای ارتقای هرچه بیشتر دانشگاه تلاش خواهیم کرد. گفتنی است دکتر محمدحسن صیف، عضو هیئت علمی‌ دانشگاه پیام نور دارای سوابق متعدد علمی‌ و مدیریتی است که از جمله آن می‌توان به ریاست دانشگاه پیام نور خرامه و مدیر پژوهشی دانشگاه پیام نور استان فارس اشاره کرد. از وی مقالات متعددی در نشریات داخلی و مجلات خارجی ISI منتشر شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی