[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۰
  • دوره جدید

اطلاع‌رسانی صحیح باعث توسعه وقف می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: امروز اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع رسانه‌ها باعث توسعه وقف می‌شود. حجت‌الاسلام موسوی ظهر یکشنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری مهر استان فارس به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، افزود: در بحث وقف و موقوفات همواره باید اطلاع‌رسانی شود به همین دلیل همواره ارتباطات خوبی با رسانه‌ها وجود داشته است. وی ادامه داد: به خصوص خبرگزاری‌ها می‌توانند در بخش سرمایه‌گذاری، احیا و... کمک کنند. مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس یادآور شد: در بحث ورود سازمان اوقاف در علم و فناوری سال گذشته موقوفه دانش سلامت کوثر ورود کرد و در بحث ایمپلنت فعالیت مناسبی داشته است. حجت‌الاسلام موسوی یادآور شد: عدم اطلاع‌رسانی درست باعث شده بود که مردم از فعالیت‌های بزرگ اوقاف بی‌خبر باشند به همین دلیل رسانه‌ها باید بیشتر موضوع وقف و موقوفات و بقاع متبرکه فعالیت کنند.
وی ادامه داد: امروز شاهد هستیم علاوه بر راه‌اندازی مراکز درمانی خیریه، حتی اوقاف کمک‌های نقدی نیز انجام می‌دهد و حدود ۱۵۰ هزار نفر ماهیانه از این مراکز استفاده می‌کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه مردم نباید نگران پرداخت در موقوفات باشند، گفت: هزینه‌هایی که از بیماران در درمانگاه پوستجی و بیمارستان نمازی دریافت می‌شود کاملاً صرف خرید امکانات جدید برای خدمات‌رسانی بیشتر می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی