[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

روایت لیدر مصدوم فولاد از حادثه تلخ ورزشگاه آزادی، روزنامه شیراز نوین

لیدر تیم فولاد خوزستان که شب گذشته حادثه تلخی برایش رخ داد، درباره این اتفاق توضیحاتی داد.
فرید پیرایش لیدر تیم فولاد خوزستان که در اتفاقی ناگوار پس از بازی دیشب مقابل پرسپولیس به تونل ورزشگاه آزادی سقوط کرد، درباره این حادثه گفت: بعد از بازی که من به پایین آمدم، آقای پورموسوی در‌حال صحبت بود اما برخی تماشاگران ما در قسمت پایینی سکوها مشغول صحبت و اعتراض بودند. من رفتم به سمت آنها تا بگویم سکوت را رعایت کنند و بگذارند پورموسوی حرفش را بزند. در همین حال بودم که ناگهان یک تخته ویژه تبلیغات که به آن تکیه داده بودم، شکست و من سر خوردم و به حالت نامتعادلی در آمدم و در همان لحظه غش کردم.
پس از این آمبولانس ورزشگاه آزادی رسید و من را به بیمارستان منتقل کردند. نمی‌دانم راننده مسیر را گم کرد یا ترافیک بود، ولی حدود 2‌ساعت در راه بودیم تا به بیمارستان برسیم. تا ساعت 5صبح در بیمارستان امام بستری بودم. در این مدت فقط آقای علی حمودی بالای سرم بود. پیرایش در‌خصوص وضعیت فعلی خود گفت: پایم شکسته و تا بالای زانو در گچ است. علی حمودی من را با یک ماشین تا فرودگاه رساند تا به اهواز بروم.
او در مورد تذکراتی که در لحظه رخ دادن حادثه دیشب به هواداران می داد خاطرنشان کرد: هواداران طاقت باخت را ندارند اما به نظرم فوتبال همین است. اگر یک تیم هر سال بخواهد همه تیم‌ها را ببرد که نمی‌شود. به هر حال تیم دوران بدنسازی را پشت سر گذاشته و تازه یارهای جدید گرفته و تا جمع شود، زمان می‌برد. من 26سال است که لیدر هستم و تمام مربیان ایران مرا می‌شناسند. هیچ‌وقت به هیچ بشری توهین نکرده‌ام. باید مردم صبور باشند تا روزهای خوب برسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی