[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

پرونده ۳۱۶هزار دلاری فدراسیون فوتبال به جریان افتاد، روزنامه شیراز نوین

 دو مدیر سابق فدراسیون فوتبال به دلیل پرونده 316هزار دلاری به دادگاه احضار شدند. چند سالی است که موضوع پرونده 316000هزار دلاری یا فروش سیگنال بازی‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا و مقدماتی جام جهانی در سال 2014 به شرکت MP&SILVA به عنوان طرف قرارداد فدراسیون فوتبال برای پخش دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران برابر گوام، عمان، هند و ترکمنستان در زمان ریاست دوره قبل فدراسیون فوتبال در رسانه‌ها و کمیته اخلاق مطرح است. 
هر کدام از طرفین طرف قرارداد ادعا دارند که به تعهدشان عمل کرده‌اند از یک طرف فدراسیون فوتبال مدعی عدم پرداخت فروش حق سیگنال برای هر بازی 79‌هزار دلار و جمعاً به مبلغ 316 هزار دلار به حساب فدراسیون فوتبال شده و از طرف دیگر شرکت MP&SILVA مدعی است که این مبلغ را به حساب فدراسیون فوتبال واریز کرده است. با توجه به اظهارات طرفین، مدیران وقت فدراسیون فوتبال به کمیته اخلاق احضار شدند.
اثنی عشری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما، در مورد احضار دو مدیر فدراسیون فوتبال به دادگاه در مورد پرونده ۳۱۶۰۰۰‌هزار دلاری گفت: من در موضوعات ریز این پرونده نیستم اما می‌دانم این پرونده در دست تحقیقات و رسیدگی و هنوز کامل نشده است.
دبیر کمیته اخلاق گفت: حالا شاید یک سری اتفاقات هم بیفتاد و اگر هم موردی باشد در حال حاضر محرمانه است و موضوعی نیست که بخواهیم آن را در رسانه‌ها مطرح کنیم و با توجه به آبروی و شخصیت افراد این موضوع باید به نتیجه قعطی برسد و نمی‌توان نامی از کسی برد و همچنین حکمی را که هنوز قعطی نشده را اعلام کرد و بر علیه افراد هجمه‌ای وارد کرد.
وی در پایان گفت: هر زمان که این رأی قعطی شد و به نتیجه رسید با تمام جزییات از طریق رسانه‌ها اعلام می‌کنیم‌.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی