[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

نمازی دلیل جدایی مسلمان از پرسپولیس را لو داد!، روزنامه شیراز نوین

‌خیلی‌ها هنوز به دنبال دلیل واقعی جدایی بهترین پاسور لیگ برتر از پرسپولیس هستند. محسن مسلمان ۴۵‌درصد از مجموع دیدار‌های پرسپولیس در فصل گذشته را از دست داد و نیمکت‌نشین بود. بعد هم گفتند او به‌خاطر درگیری و اختلافاتی که با برانکو ایوانکویچ داشت، از لیست سرمربی تیم سرخپوش پایتخت حذف شد، اما برانکو همواره در مواجهه با سؤالاتی راجع به نیمکت‌نشینی مسلمان مدعی بود مشکل از مسائل فنی است و او باید این مسائل را در داخل رختکن حل کند نه در جمع رسانه‌ها.
جالب اینکه امید نمازی سرمربی ذوب آهن، پس از تساوی تیمش مقابل استقلال در هفته دوم لیگ برتر، در کنفرانس خبری حرف‌هایی زد که به نوعی، دلیل جدایی مسلمان از پرسپولیس هم بود. او گفت: «محسن باید یک جا‌هایی تلاش بیشتری کند. این تلاش نه در کار دفاعی، بلکه در پیدا کردن فضا برای گرفتن توپ است. زمانی که توپ زیر پای محسن است، می‌تواند به حریف ضربه بزند، اما باید در مورد فضا‌ها جنب و جوش خودش را بیشتر کند. معمولاًَ بازیکنی همانند مسلمان را به خوبی آنالیز می‌کنند تا فضاهایش را ببندند. در این شرایط مسلمان باید در دیگر فضا‌ها توپ پیدا کند تا بتواند مثمرثمر باشد.»
به نظر می‌رسد این موضوع نیز در کنار اختلاف نظرهایی که بین برانکو و مسلمان وجود داشت، یکی از دلیل نیمکت‌نشینی شماره ۷۷ در پرسپولیس بود زیرا در مدل تاکتیکی پرسپولیس، بازیکنی که منتظر باشد تا توپ به او برسد، کارایی ندارد و در دوران سرمربی‌گری برانکو، ده‌ها نفر از این مدل بازیکنان از پرسپولیس رفتنی شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی