[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

۲کشته و ۲‌مصدوم در تصادف پژو و پراید، روزنامه شیراز نوین

‌در تصادف دو خودرو که نیمه‌شب گذشته در محور نی‌ریز‌- سیرجان رخ داد، 2‌نفر از سرنشینان هر دو خودرو کشته و 2‌نفر دیگر مصدوم شدند.
محمدحسین کچویی گفت: با اعلام این خبر به مرکز پیام اورژانس نی‌ریز، آمبولانس اورژانس قطرویه به محل حادثه فرستاده شد. با حضور تکنسین‌های اورژانس در محل مشاهده شد 2‌مرد 50‌ساله و 35‌ساله که رانندگان پژو 405 و پراید و به‌ترتیب از اهالی زاهدان و سیرجان بودند، در دم کشته شده‌اند.
2‌نوجوان 13‌ساله نیز که از سرنشینان پژو و زاهدانی بودند، به‌شدت مصدوم شده و بیقرار بودند. مصدومان با دریافت کمک‌های اولیه به اتفاقات بیمارستان شهدای نی‌ریز منتقل شدند. این دو نوجوان با هم نسبت فامیلی داشتند و یکی از آنها فرزند راننده فوت شده پژو 405 بود. 
بنا‌بر اعلام سرگرد محمدجواد جوانمردی فرمانده پلیس راه نی‌ریز، در مسیر سیرجان‌- قطرویه یک کامیون کشنده حمل سوخت دچار ریزش شدید گازوئیل بوده و حدود 10‌کیلومتر از سطح جاده را به‌شدت لغزنده کرده بود. به‌همین دلیل، سر یکی از پیچ‌ها پراید با پژو که در جهت مخالف در حرکت بود برخورد کرده و این حادثه را رقم زده بود. سرگرد جوانمردی بیان علت اصلی تصادف را به بعد از اتمام تحقیقات فنی موکول کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی