[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

هیئت‌های ورزشی براساس برنامه‌محوری فعالیت می‌کنند، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه امور ورزش اداره کل گفت: هیئت‌های ورزشی براساس برنامه راهبردی و برنامه‌محوری در سطح استان فعالیت می‌کنند. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، محسن سالاری که در مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های همگانی استان سخن می‌گفت، با بیان این مطلب اظهار داشت: هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس یکی از هیئت‌های فعال ما است که بر اساس همین فعالیت‌ها در سال گذشته نمره مقبولی از سوی فدراسیون گرفت و در سطح کشور به عنوان هیئت برتر معرفی شد.
سالاری با بیان اینکه هیئت جدید کماکان از حمایت‌های اداره کل و فدراسیون برخوردار خواهد بود افزود: نگرش هیئت در رویکرد جدید باید به سمت نوآوری و خلاقیت پیش برود و از اجرای برنامه‌های کلیشه‌ای خودداری کند.
معاون توسعه امور ورزش استان گفت: نباید فعالیت هیئت ورزش‌های همگانی به برگزاری برنامه پیاده‌روی خلاصه شود، بلکه باید به سمت و سوی سایر رشته‌های ورزشی که بعد همگانی دارد برود و یقیناً رویکرد ما به این سمت مخاطبان زیادی را به حوزه ورزش و به ویژه ورزش همگانی خواهد کشاند.
وی با بیان اینکه هیئت‌های ورزشی استان با برنامه راهبردی و برنامه‌محوری به فعالیت می‌پردازند افزود: هیئت‌های ورزشی در سطح استان باید با برنامه کار کنند و به اهمیت برنامه‌محوری توجه داشته باشند. این موضوع باعث می‌شود در بعد قهرمانی و همگانی، موفقیت‌های زیادی عاید ورزش استان بشود.
محسن سالاری در ادامه خطاب به مجموعه مدیریتی هیئت استان گفت: باید سیاست هیئت استان پوشش همه علائق و سلایق مخاطبان موجود در جامعه هدف باشد.
وی از غالب شدن گفتمان برنامه‌مداری در جامعه ورزش و مخاطبان آن به عنوان یک سیاست و ضرورت اجتناب‌ناپدیر در اداره ورزش و جوانان یاد کرد و گفت: ضروری است گفتمان برنامه‌مداری به عنوان اصلی اجتناب‌ناپدیر در مخاطبان و جامعه ورزش و جوانان استان نهادینه شود و قطعاً اداره کل ورزش و جوانان استان هم از تعهداتی که در راستای توسعه و پیشرفت ورزش و سیر صعودی هیئت‌های ورزشی و اجرای برنامه راهبردی آنان حمایت لازم را خواهد داشت.
معاون توسعه امور ورزش در پایان سخنان خود افزود: با نگرش به اینکه هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس در بیش از 60رشته ورزشی با عنوان انجمن فعالیت دارد و در بسیار از این رشته‌ها هم در سال‌های گذشته توفیقاتی کسب نموده، لازم است از سوی فدراسیون نیز بیشتر حمایت شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی