[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۶
  • دوره جدید

یاری: صداوسیما با ورزش بانوان مهربان‌تر باشد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود تهران گفت: جای تأسف دارد در حالی که فوتسال ما بر بام آسیا تکیه کرده و حرف اول را می‌زند، هیچ اسپانسری از آن‌ها حمایت نمی‌کند. شاید اگر صداوسیما با فوتسال و ورزش بانوان مهربان‌تر باشد، معضلی که گریبانگیر تیم‌های ما است کمتر شود.
شهناز یاری، سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود تهران در گفت‌وگو با ایسنا به حمایت نکردن اسپانسرها از تیم‌های بانوان به دلیل نداشتن پخش تلویزیونی اشاره کرد و گفت: اسپانسرها می‌خواهند دیده شوند. در غیر این صورت هزینه نمی‌کنند و این یکی از اساسی‌ترین مشکلاتی است که کار را برای فوتسال بانوان سخت کرده است.
او ادامه داد: بی‌نظمی‌هایی که در شروع لیگ وجود داشت، بیشتر به دلیل تیم‌ها بود. اگر قرار بود ۱۴تیم در لیگ حضور داشته باشند، پنجم مردادماه مسابقه‌ها شروع می‌شد اما به ۱۲تیم تقلیل پیدا کرد و حتی تا دیروز هم می‌گفتند به ۱۱تیم کاهش پیدا می‌کند و تیم نامی‌نو معلوم نیست تیم‌داری کند، اما امروز مشخص شد این تیم در لیگ شرکت می‌کند. همین بودن و نبودن اسپانسرهایی که از تیم‌ها حمایت مالی می‌کنند، باعث چنین اتفاقاتی است.
یاری در مورد قول کفاشیان مبنی بر پخش اینترنتی مسابقه‌های فوتسال بانوان گفت: همه بازی‌ها را پخش نمی‌کنیم، بلکه فقط تعدادی از آن‌ها پخش اینترنتی دارد. البته قرار است برنامه‌ای به اسم تب ۴۰درجه، شنبه شب‌ها ۹شب بازی‌های لیگ فوتسال بانوان را پوشش دهد. امیدوارم این اتفاق‌ها مثبت باشد و آقایان تمایل پیدا کنند از فوتبال بانوان بیشتر حمایت کنند.
سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود در مورد وضعیت آمادگی تیم سپیدرود برای شروع لیگ برتر فوتسال بانوان بیان کرد: یک ماه تمرین کردیم و وضعیتمان خوب است، اما دو روز قبل آرزو گرامی‌زاده را که به تازگی به تیم ما اضافه شده، به دلیل آسیب‌دیدگی از دست دادیم و فکر می‌کنم ۴هفته از بازی بعدی دور بمانیم. اما برای شروع لیگ آمادگی داریم و تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم. باید لیگ شروع شود تا ببینیم شرایط تیم‌های دیگر چگونه است.
او افزود: همه تیم‌ها کم و بیش تمرین داشتند. ما هم در این مدت گاهی بین تمرین‌هایمان وقفه می‌افتاد، ولی در مجموع تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم.
یاری در مورد بازی با پالایش نفت آبادان که قهرمان دور قبل لیگ برتر فوتسال بانوان است گفت: این تیم یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های لیگ برتر فوتسال بانوان است و فکر می‌کنم از اولین سال‌های شروع لیگ حضور داشته است. البته امسال تعدادی از بازیکنانش را از دست داده، اما برای حریفانمان احترام قائل هستیم و پالایش نفت هم تیم دست و پا بسته‌ای نیست. چند نفر از بازیکنان دانشگاه آزاد را جذب کرده و تیم خوبی است. قطعاً بازی سختی در پیش داریم.
سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود تهران درباره تغییر نام نگین شبنم به سپیدرود گفت: مالک سپیدرود و نگین شبنم یکی است. قبل از اینکه این مالک سپیدرود را بخرد، اسپانسر ما بود اما بعد از خریدن سپیدرود تصمیم گرفت تیم خانم‌ها و آقایان را با نام سپیدرود در لیگ داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی