[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

پرداخت ۶۰۰میلیارد تومان به سپرده‌‌گذاران مؤسسات مالی ، روزنامه شیراز نوین

تاکنون حدود ۶۰۰میلیارد تومان از سپرده‌های سپرده‌گذاران مؤسسات مالی و اعتباری پرداخت شده که ۲۰۰میلیارد تومان از این رقم در هفته گذشته بود. نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون حدود ۶۰۰میلیارد تومان از سپرده‌های سپرده‌گذاران مؤسسات مالی و اعتباری پرداخت شده که ۲۰۰میلیارد تومان از این رقم در هفته گذشته بود. به گزارش خانه ملت، مسعود پزشکیان در تشریح آخرین نشست نمایندگان سران سه قوه برای حل سپرده‌گذاران افزود: حدود هزار نفر دیگر از سپرده‌گذاران تا سقف یک میلیارد تومان برای دریافت سپرده‌های خود به بانک‌های عامل مراجعه کرده‌اند که تاکنون تعداد مراجعه کنندگان به ۱۶هزار نفر رسیده است.
مسعود پزشکیان، نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی بانک‌ها در پرداخت مطالبات مؤسسات مالی و اعتباری تأخیر داشته‌اند ادامه داد: افراد می‌توانند از طریق تماس با شماره‌های مشخص شده در بانک مرکزی مشکلات خود را در پرداخت‌ها بیان کنند. نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مشکلات و تأخیر‌ها بیشتر از سوی رؤسای مؤسسات متخلف ایجاد می‌شود که مقرر شد در این‌باره به آن‌ها تذکر داده شود تا روند پرداخت‌ها را با سرعت بیشتری عملیاتی کنند. 
پزشکیان با بیان اینکه برخی سپرده‌گذاران حدود یک ماه است اطلاعات حساب خود را به بانک عامل داده‌اند گفت: این اطلاعات پس از یک ماه به بانک مرکزی ارجاع داده شده که باعث نارضایتی مردم شده است. وی افزود: تغییر و تحول در بانک مرکزی تا حدود کمی موضوع پرداخت سپرده‌ها را تحت تأثیر قرار داده و سبب تأخیر در پیگیری فرآیند اجرایی شده است، بنابراین در این جلسه تأکید شد بانک‌های عامل مدارک را از سپرده‌گذاران دریافت کنند تا سپرده آن‌ها پرداخت شود. نایب‌رئیس اول مجلس تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد افرادی که حساب مشترک دارند، همان‌گونه که تا سقف ۲۰۰میلیون تومان پرداخت شد، سقف یک میلیارد تومان نیز پرداخت شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی