[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

تشکیل کارگروه پیگیری مصوبات سفر استاندار به سپیدان، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: برای پیگیری و اجرایی شدن مصوبات سفر مهندس تبادار استاندار فارس به شهرستان سپیدان کارگروهی با محوریت فرماندار این شهرستان تشکیل می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، مهندس یدالله رحمانی پس از دیدار مهندس اسماعیل تبادار استاندار فارس با مردم و جمعی از شوراهای اسلامی ‌و دهیاران شهرستان سپیدان در گفت‌وگویی افزود: در این سفر مسائل و مشکلات منطقه به تفکیک دستگاه‌هایی مختلف احصا شد که همه مدیران برای حل و فصل مسائل و مشکلات تلاش کافی را انجام خواهند داد.
معاون استاندار گفت: عمده مسائل مطرح شده در ارتباط با تغییر کاربری اراضی، بحث گازرسانی،  تأمین آب شرب روستاها، مشکلات مربوط به سند اراضی روستاها، مشکلات پوشش مخابراتی و تلفن همراه، مسائل مربوط به حوزه صنعت و حوزه بانکی و همچنین بحث ایمنی راه‌ها و رفع نقاط حادثه‌خیز بود که در همه موارد پس از بحث و تبادل نظر تصمیم‌گیری‌های لازم انجام شد.
رحمانی در ادامه با بیان اینکه به دستور استاندار کارگروهی جهت پیگیری مسائل با محوریت فرماندار و معاون فرماندار سپیدان تشکیل می‌شود، افزود: با پیگیری همه دستگاه‌های استانی و شهرستانی تمام مسائل مطرح شده تا پایان سال حل خواهد شد. وی گفت: به دلیل اینکه سپیدان منطقه نمونه گردشگری است و پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خوبی دارد برنامه‌ریزی شده تا با رفع مسائل و مشکلاتی، قابلیت‌های گردشگری منطقه بالفعل شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی