[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

بخشدارجدید مرکزی شیراز معرفی شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی ‌فرمانداری شیراز جلسه تکریم و معارفه بخشدار قدیم و جدید بخش مرکزی شیراز با حضور کاظمی ‌معاون مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری، حیدر عالیشوندی فرماندار شهرستان شیراز، معاونین فرماندار مسئول حراست فرمانداری شیراز و مدیر روابط عمومی ‌فرمانداری و دهیاران و کارکنان بخشداری و ائمه جمعه بخش مرکزی و تنی چند از شهروندان مناطق روستایی برگزار شد.
در ابتدا فرماندار شیراز گفت: اگر تغییر و تحولی در سیستم مدیریت ایجاد می‌شود دلیل بر کم‌کاری و عدم توانایی مدیر نیست بلکه جهت ایجاد انسجام بیشتر و حفظ وحدت و همدلی جهت پیشبرد اهداف سازمان است.
وی افزود رفع مسائل و مشکلات مردم و معیشت شهروندان در این برهه از زمان که با خشکسالی‌های متوالی و کمبود آب و اشتغال بخصوص در مناطق روستایی وجود دارد باید در اولویت کاری بخشداران و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی‌ بخش و روستا و نمایندگان مردم باشد. خدمت به مردم و گره‌گشایی از  مشکلات آنها جزء وظایف ذاتی مسئولین است و کسی که مسئولیت می‌پذیرد باید طبق قانون عمل کرده و برای اجرای آن از کسی هراسی نداشته باشد. صداقت و شجاعت در اجرای  قانون از خصیصه‌های یک مدیر موفق است. تخلف زمانی صورت می‌پذیرد که فردی خلاف قانون عمل کرده باشد. دستگاه‌های بازرسی و قضایی مانعی در مقابل  اجرای قانون نیستند و نقش آنها ماهیتی نظارتی در اجرای صحیح  قانون و جلوگیری از اعمال سلیقه‌ای آنها است. بی‌شک تلاش در جهت رفع مشکلات مردم در چهارچوب قانون در مناطق روستایی باتوجه به گستردگی بخش مرکزی با وجود بیش از 150هزار نفر جمعیت در حاشیه شهر شیراز تلاش مضاعفی را می‌طلبد. حسن راستی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد حقوق سوابق بخشداری شهاب از توابع شهرستان قشم و بازرس ویژه فرماندار شیراز را در کارنامه خود دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی