[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

ارژن قهرمانانه می‌تازد، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین:‌ هفته پنجم لیگ برتر فوتسال ایران روز پنجشنبه با برگزاری ۶دیدار آغاز شد و در مهم‌ترین بازی،‌ نماینده شیراز با کسب یک پیروزی پرگل برای اولین بار در تاریخ خود به رتبه دوم جدول لیگ برتر ایران صعود کرد!
در سالن شهید ابوالفتحی و از ساعت ۱۸ تیم ارژن شیراز که در رتبه پنجم جدول قرار داشت، به مصاف اهورای بهبهان، تیم آخر جدول رفت. بازی با برتری ارژن در تصاحب توپ و میدان همراه بود، اما این تیم در خلق موقعیت‌های گل‌زنی مانند بازی‌های گذشته ظاهر نمی‌شد. بهبهانی‌ها هم هر چند دقیقه یک بار خطراتی روی دروازه میزبان خود ایجاد می‌کردند اما در مجموع، برتری ارژنی‌ها از لحاظ نوع بازی کاملاً مشهود بود.
بالاخره در اواخر نیمه نخست، این محمد زارعی، یکی از بهترین‌های این فصل ارژن بود که موفق شد یک بار دیگر برای این تیم گل‌زنی کند و اولین گل آبی‌ها را در این بازی به ثمر برساند.
در ادامه نیمه اول گلی به ثمر نرسید و بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به نیمه دوم رفت. در نیمه دوم هرچه از زمان بازی گذشت، شاگردان حمیدرضا کمالی بر بازی مسلط‌تر شدند و رضا جوانبخت، کاپیتان این تیم دومین گل بازی را به ثمر رساند. چند دقیقه بعد جعفر نجفی حساب کار را سه بر صفر کرد تا خیال هواداران بابت پیروزی در این مسابقه راحت شود.
اما در فاصله ۵دقیقه مانده به پایان مسابقه، اهورا به بازی پاورپلی روی آورد و خیلی زود با همین شیوه به گل رسید. این گل باعث شد استرس مجدداً بر فضای سالن حکم‌فرما شود. ادامه بازی با ۵بازیکن از سوی اهورا در زمین ارژن، این فرصت را به جعفر نجفی داد تا دروازه خالی حریف را باز کند. به ثمر رسیدن گل چهارم ارژن، تمامی استرس‌های موجود را به پایان رساند و در ثانیه‌های پایانی،‌ حسن ‌هاشمی گل پنجم را هم به ثمر رساند تا ارژن، سومین پیروزی متوالی خود را با بهترین نتیجه همراه کند و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به حفاری اهواز(حریف هفته آینده خود)‌ در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد.
حمیدرضا کمالی سرمربی ارژنی‌ها، ضعف تیمش در نیمه نخست را ناشی از بی‌روحیه‌گی بازیکنان خود می‌داند. او می‌گوید وعده‌های عملی نشده در خصوص دستمزد بازیکنان، آن‌ها را از لحاظ روحی و روانی به هم ریخته بوده و همین باعث شد بازیکنانش از شادابی هفته‌های پیشین به دور باشند. متن کامل صحبت‌های سرمربی ارژن را در شماره فردا خواهید خواند.
ارژن که در ۴هفته گذشته، پس از شکست در بازی نخست به یک تساوی و دو پیروزی دست یافته بود،‌ با این پیروزی ۱۰امتیازی شد و روز جمعه همین هفته باید در هفته ششم رقابت‌ها، ‌چهارمین بازی بیرون از خانه خود را در اهواز و در مقابل تیم حفاری اهواز برگزار کند. حفاری روز پنجشنبه باید به مصاف مس سونگون می‌رفت که به دلیل حضور مس در رقابت‌های قاره‌ای، ‌بازی این دو تیم به روز بیست و ششم مهرماه موکول شد.
در دیگر دیدارهای پنجشنبه، ‌تیم صدرنشین گیتی‌پسند اصفهان موفق شد با حساب سه بر صفر میزبان خود، مقاومت قرچک را شکست دهد. پارسیان شهرقدس با حساب ۴ بر ۲ مغلوب شهروند ساری شد، سن‌ایچ ساوه ۶-۳ همشهری‌اش شهرداری را شکست داد، سوهان محمدسیمای قم بزرگ‌ترین شگفتی را خلق کرد و در زمین فرش‌آرای مشهد با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست یافت و دیدار تیم‌های آذرخش بندرعباس و مقاومت البرز با تساوی یک یک به پایان رسید.
در جدول رده‌بندی، گیتی‌پسند با ۱۳امتیاز صدرنشین است،‌ ارژن با ۱۰امتیاز در رتبه دوم قرار دارد، حفاری با همین امتیاز و یک بازی کمتر سوم است و سوهان محمدسیما با ۹امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی