[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

راهیابی لاله‌های نارنجی به فینال مس در یک‌قدمی اولین طلای آسیا، روزنامه شیراز نوین

تیم فوتسال مس سونگون با غلبه بر نماینده عراق به فینال جام باشگاه‌های آسیا راه یافت. به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، تیم فوتسال مس سونگون نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا از ساعت ۱۲:۳۰ دیروز (جمعه) در چارچوب مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات به مصاف نفت الوسط عراق رفت و در پایان با برتری سه بر دو، به فینال راه یافت.
در این بازی که با برتری شاگردان بی‌غم آغاز شد، ابتدا علی‌اصغر حسن‌زاده گل اول را برای مس به ثمر رساند، اما در دقایق پایانی نیمه، هیثم سالم کار را به تساوی کشاند. حسن‌زاده بازهم در شروع نیمه دوم گل‌زنی کرد تا بازهم مس از حریف خود پیش بیفتد. نفت در چهار دقیقه پایانی بازی روی به استفاده از سیستم پاورپلی آورد. بازیکنان مس نیز از این فرصت استفاده کرده و فخیم در یک صحنه روی اشتباه بازیکنان حریف، دروازه خالی نفت را گشود.
قدرت بهادری بازیکن ایرانی تیم نفت نیز در ادامه گل دوم این تیم عراقی را به ثمر رساند تا دقایق پایانی با هیجان بالا دنبال شود؛ اما دفاع همه‌جانبه مسی‌ها مانع از گل‌زنی نفت شد و بازی با برتری سه بر دو مس به پایان رسید. قدرت بهادری و فرهاد توکلی دو ملی‌پوش ایرانی در ترکیب نفت عراق به میدان رفتند و نمایش درخشانی داشتند. 
به این ترتیب، تیم فوتسال مس سونگون ایران در دیدار فینال باید یکشنبه به مصاف پیروز دیدار بانک بیروت لبنان و تایسون نام ویتنام برود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی