[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

نامجو مطلق: کاش مدیران قبلی استقلال زودتر می‌رفتند، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت استقلال می‌گوید حضور پرتعداد ستاره‌ها در تیم به نفع آبی‌پوشان است. مجید نامجو مطلق در گفت‌و‌گو با ورزش سه درباره دیدار استقلال با تراکتورسازی گفت: استقلال بازی خوبی انجام داد و تیم منظم فوتبال بازی کرد و با حساب و کتاب در زمین ظاهر شد. خط دفاعی بر خلاف دو بازی قبل منظم بود و در خط میانی استقلال بازیکنان توانمندی داشت و به خوبی ضمن حفظ توپ، به کارهای ترکیبی پرداختند. در کار تهاجمی ‌نیز پرتعداد شرکت کردند و موقعیت‌های زیادی ساختند. وی ادامه داد: تراکتورسازی تیم پر مهره‌ای است اما در قلب دفاع دچار اشتباهات زیادی شد. استقلال هم از این فرصت‌ها استفاده کرد و توانست برنده باشد. مهم‌تر از نتیجه، هماهنگی بازیکنان استقلال بود و بازیکنان خوب هم دیگر را پیدا کردند.
نامجو مطلق در ادامه با بیان اینکه استقلال شانس اول قهرمانی است تصریح کرد: قطعاً استقلال مدعی اول قهرمانی است. چند بازیکن دیگر مانند چشمی، همام و نویمایر نیز خود را با تیم هماهنگ کنند، استقلال قطعاً جز مدعیان قهرمانی است. تیم سازماندهی خوبی دارد. از نظر بدنی نیز تیم شرایط خوبی دارد.
مربی سابق استقلال در ادامه درباره حضور پرتعداد ستاره‌ها در این تیم عنوان کرد: تیم استقلال در سه جبهه می‌جنگد و از نظر نیروی انسانی باید غنی باشد. حضور ستاره‌ها در استقلال حسن است و به نظر من استقلال باید در خط دفاعی خرید داشته باشد. به‌ویژه در قلب خط دفاع استقلال نیاز به بازیکنان بزرگ دارد تا در‌صورت محرومیت و مصدومیت جانشین آنها شود و با تقویت این پست، استقلال مدعی اصلی خواهد بود. استقلال دو دروازه‌بان در حد تیم ملی دارد که باید جنبه مثبت آن را ببینیم. او در ادامه درباره حضور فتحی و حاشیه‌های استقلال بیان کرد: همیشه تیم‌های بزرگ با حاشیه به مشکل می‌خورند. با حضور فتحی، کمتر شاهد این مسئله خواهیم بود زیرا فتحی تجربه زیادی دارد. ایشان انسان توانمندی است و می‌تواند مانع از ایجاد حواشی شود. ای کاش گروه قبلی مدیران استقلال یک‌ماه زودتر می‌رفتند تا فتحی زمان بیشتری داشت و کارهای بهتری انجام می‌داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی