[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

وجود فاضلاب شهری دلیل ورود موش به بیمارستان فقیهی است، روزنامه شیراز نوین

رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز گفت: فاضلاب و بخشی از تأسیسات شهری شیراز در اطراف این بیمارستان سبب بروز مشکلات و ورود موش به بیمارستان شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی ‌بیمارستان شهید فقیهی شیراز، علی اکبری اظهار داشت: دست به دست شدن کلیپ مبنی بر بودن موش در یکی از بخش‌های تازه بهسازی شده این بیمارستان ۷۵ ساله، وجهه خدمات شبانه‌‌روزی ما به بیماران جنوب کشور را خدشه‌ دار کرد.
وی گفت: به نظر می‌رسد وجود فاضلاب و بخشی از تأسیسات شیراز در اطراف این بیمارستان سبب شده در باغچه و جوی مقابل این بیمارستان به‌صورت علنی شاهد وجود جانوران موذی باشیم.
اکبری افزود: موقعیت جغرافیایی و شهری این بیمارستان و مجاورت با کوچه‌ها و کانال‌های متعدد فاضلاب از سویی و بازبودن درهای ورودی بیمارستان از بلوار زند و خیابان نشاط سبب شد تا با وجود تلاش بی‌وقفه مسئولان در کنترل کانال‌های متعدد فاضلاب موجود در بولوار زند، چنین اتفاقی رخ دهد. رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز به شهروندان اطمینان داد که پیگیری‌ها و اقدامات جدی برای شناسایی علت وجود جانوران موذی و راهکارهای رفع آن صورت می‌گیرد همچنین دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مجدانه پیگیر تغییر محل بیمارستان و احداث مجدد در جای دیگر شهر شیراز در سال‌های آتی است. طی روزهای گذشته کلیپی در فضای مجازی دست به دست شده و فردی را نشان می‌دهد که موشی را در این بیمارستان صید کرده و نشان می‌دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی