[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۷
  • دوره جدید

ابراز نگرانی فرشاد پیوس از بازی پرسپولیس و الدوحیل، روزنامه شیراز نوین

‌پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید نگران آینده این تیم است. فرشاد پیوس درباره تساوی پرسپولیس برابر نفت‌مسجدسلیمان اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد نبودیم چراکه بازیکنان در افت بدنی ناشی از تمرینات بدنسازی بودند. زمانی که تیم بدنسازی می‌کند، هفته سوم و یا چهارم معمولاًَ دچار افت می‌شود. الآن هم همین شرایط برای پرسپولیس ایجاد شده است. وی افزود: البته تیم نفت‌مسجدسلیمان هم با تاکتیک دفاع متمرکز و به‌قول فوتبالی‌ها اتوبوسی سعی داشت اجازه حرکات بازیکنان را بگیرد. آنها طوری کار می‌کردند که اجازه کار و بازی‌کردن را به پرسپولیس نمی‌دادند. البته تاکتیک برانکو هم مناسب نبود چون تیمش را طوری وارد زمین کرده بود که روی ضد حملات به حریف گل بزند.
او ادامه داد‌: برانکو در تعویض بازیکنانش هم خوب عمل نکرد زیرا می‌توانست زودتر تعویض کند و منشا را به زمین ببرد. البته با توجه به خصوصیات منشا بهتر بود از اول بازی می‌کرد.
او با بیان این‌که پرسپولیس نباید در همه دیدارها با یک ترکیب و تاکتیک بازی کند گفت: یکی از مشکلاتی این روزها پرسپولیس دارد این است که در همه بازی‌ها با یک شیوه بازی می‌کند. زمانی که تیم قرار است در ورزشگاه آزادی و برابر تیمی‌ چون نفت مسجدسلیمان بازی کند، بهتر است با یک‌ هافبک دفاعی به‌میدان برود تا شاهد بازی هجومی ‌از تیم باشیم. در همین آخرین بازی هم برانکو می‌توانست با انتخاب ترکیب هجومی، گل‌های زیادی به حریف بزند. پیوس در پایان خاطرنشان کرد: من واقعاً نگران آینده این تیم هستم. اگر قرار باشد با همین شیوه به مصاف الدوحیل برویم قطعاً به مشکل بر می‌خوریم. باید برانکو فکری برای این دیدار کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی