[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

فشار به فدراسیون حین مذاکرات!، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در طول هفت‌سال گذشته پیشنهادات زیادی از کشورهای مختلف داشته اما در نهایت وی قراردادش را با فدراسیون تمدید کرد و خبری از کشورهای دیگر نبود! استرالیا‌، ژاپن‌، کره جنوبی، چین‌، عربستان‌، مکزیک‌، آفریقای جنوبی‌، کلمبیا‌، حتی مصر‌، الجزایر با منچستریونایتد‌، ساندرلند‌، لیدز و سائوپائولو، فهرست بی‌پایان و نام‌های متعدد تیم‌های ملی و باشگاهی همگی از مشتریان کارلوس کی‌روش طی سال‌های گذشته بوده‌اند. اما به‌راستی چرا تمامی ‌این پیشنهادات درست در مقاطعی مطرح می‌شوند که کارلوس کی‌روش در حال مذاکره با فدراسیون فوتبال ایران است؟
همچنین پیشنهادات در برخی رسانه‌های داخلی پررنگ‌تر دیده می‌شود و طبیعتاً نگرانی عمومی‌ مردم در سطح جامعه را به همراه دارد. اما در ادامه تمامی‌ گزینه‌های فوق‌الذکر که نیمی ‌از پیشنهادات مطرح شده در رسانه‌ها هم نیست با مربیان دیگری توافق می‌کنند و کی‌روش در فوتبال ایران ماندگار می‌شود؟
نمی‌توان اندکی به این پیشنهادات زنجیره‌ای نافرجام بدبین بود؟ حقیقت این است که چنین بازی‌های رسانه‌ای در دنیای ورزش یا حتی سیاست معمولاً برای گرفتن امتیازات بیشتر صورت می‌گیرد و البته به خوبی می‌دانیم کارلوس کی‌روش شخصیت زیرکی است.
حقیقت این است که پیشنهادات فوق و دیگر پیشنهادات متعدد مطرح شده هرگز در دنیای واقعی شکل جدی پیدا نکرد اما در صفحات رسانه‌ها بیش از هرجای دیگری به چشم آمد. 
آیا تمامی ‌پیشنهادات مطرح شده در رسانه‌ها خصوصاً در زمانی که مذاکرات دوجانبه به نقطه اوج رسیده حقیقت دارد یا می‌توان تصور کرد که بعضی از این پیشنهادات جنبه تبلیغاتی داشته تا مسئولان فدراسیون فوتبال را مستأصل سازد و کی‌روش با رسیدن به تمامی ‌امتیازات مورد نظر خودش به تفاهم ایده‌آلی که در ذهن دارد دست یابد؟
البته در چنین مقاطعی رسانه‌ها هم باید هوشمندانه عمل کنند تا دانسته یا ندانسته در زمین طرف مقابل بازی نکنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی