[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

دستگیری اختلاس‌گران بانکی با ۲۲میلیارد ریال در شیراز، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از دستگیری کارمند متخلف یکی از ادارات در شیراز که با سوء‌استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ 22‌میلیارد ریال اختلاس کرده بود خبر داد.
سردار احمدعلی گودرزی در گفت‌و‌گو با خیرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: در‌پی اعلام شکایت اداره حقوقی یکی از ادارات شیراز مبنی بر اختلاس توسط یکی از کارمندان، بلافاصله مأموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز کردند.
وی افزود: مأموران پلیس آگاهی دریافتند که کارمند یکی از ادارات به دلیل نقص در سرور حقوق و دستمزد با ترفند خاصی مبلغ 22‌میلیارد ریال طی چند مرحله برداشت و به حساب شخصی خود و همسرش واریز کرده است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: بلافاصله مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرد مورد نظر به همراه همسرش در شیراز شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه این اختلاس‌گر‌ان برای بازجویی و ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند عنوان داشت: متهمان در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به 22‌میلیارد ریال اختلاس اقرار و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی