[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

استاندار فارس: تدوین سند راهبردی روابط‌عمومی‌های فارس لازم است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: تدوین سند راهبردی روابط عمومی‌های استان فارس ضروری است زیرا امروز جامعه به اعتمادسازی نیاز دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل تبادار ظهر شنبه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان افزود: کارکرد شورای روابط عمومی‌های استان نباید تنها به برگزاری یک جلسه و نهایتاً یک انتخابات ختم شود.
وی ادامه داد: متمرکز شدن روابط عمومی‌ها برمدیریت اجتماعی و ورود به مسائل دغدغه‌‌محور استان اولویت است و باید به مسیری برویم که روابط عمومی ‌نگاهی فراگیرتر به مسائل برون‌سازمانی داشته باشد. استاندار فارس با اشاره به اینکه وظیفه روابط عمومی‌ها انتقال درست واقعیت به رسانه‌ها و مردم است، گفت: امروز با وجود فضای مجازی وضعیت نامناسبی در موضوعات خبری در جامعه ایجاد شده که جای نگرانی است و رسانه‌ها با کمک روابط عمومی‌ باید واقعیت‌ها را به مردم انتقال دهند.
تبادار یادآور شد: امروز آفت اطلاعات ناموزون تمام کشور را فراگیر کرده از طرفی رسانه‌های برون‌مرزی نیز به اتفاق برای اینکه ذهنیت ایجاد کنند تلاش می‌کنند تا موضوعات خلاف واقع همراه با درشت‌نمایی به جامعه القا کنند. وی تصریح کرد: روابط عمومی‌ها باید از این بستر مناسب برای انعکاس اخبار درست استفاده کنند.
استاندار فارس ادامه داد: اگر به دنبال حقوق شهروندی هستیم باید رسانه‌ای آزاد و صادق داشته باشیم و نیازمندی‌ها را کم‌تر کنیم تا آزادی و حریت بیشتر معنا پیدا کند.
تبادار تأکید کرد: شورای روابط عمومی‌های استان فارس باید دارای سند راهبردی باشد که طبق آن عمل کند.
وی افزود: امروز جامعه به اعتمادسازی نیازمند است که روابط‌عمومی‌ها می‌تواند در این عرصه به خوبی عمل کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی