[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

عملکرد دانشگاه علوم پزشکی شیراز غرورآفرین است، روزنامه شیراز نوین

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نشست مشترک با اعضای ستاد سیاست‌گذاری در تحول سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اقدامات انجام شده در این دانشگاه، در زمینه تحول سلامت را غرورآفرین خواند.
 به گزارش «وب دا» در شیراز، در این نشست که بیست و ششم مرداد برگزار شد، دکتر «قاسم جان بابایی» معاون درمان وزارت بهداشت، در دیدار با اعضای ستاد سیاست‌گذاری در تحول سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با فعالیت‌های انجام شده در مسیر پیشبرد اهداف طرح تحول نظام سلامت و ابتکارات انجام شده در این زمینه آشنا شد. در ابتدای این نشست، دکتر «عبدالخالق کشاورزی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ضمن تقدیر از حمایت و همکاری رئیس و معاونان دانشگاه، رئیس دانشکده پزشکی، مدیران گروه‌ها، رؤسای بیمارستان‌ها، اساتید، پزشکان و کارکنان در دستیابی به اهداف طرح تحول نظام سلامت در فارس، گزارشی از فعالیت‌های انجام گرفته در نشست‌های پیشین این ستاد، مصوبه‌ها و زیرساخت‌های فراهم شده، ارائه کرد. بر اساس این گزارش، از ابتدای سال جاری تاکنون، اعضای این ستاد، ۱۶ نشست داشته‌اند که دستاورد این نشست‌ها، ۱۵۲ مصوبه و پیگیری اجرای آنها بوده است. همچنین معاون درمان دانشگاه در این گزارش، سامانه یکپارچه ارسال اطلاعات بیماران از بیمارستان‌های مبدأ به بیمارستان‌های مقصد را با هدف تسریع در درمان بیماران و جلوگیری از اقدامات تکراری تشخیصی و درمانی، به معاون درمان وزارت بهداشت، معرفی کرد.
در ادامه نیز دیگر اعضای ستاد سیاست‌گذاری در تحول سلامت دانشگاه، مهم‌ترین اولویت‌های خود را در راستای بهبود فرآیند خدمات‌رسانی در حوزه‌های محتلف دانشگاه، با معاون درمان وزارت بهداشت، در میان گذاشتند.
دکتر «جان بابایی» ضمن آگاهی از تلاش‌ها، بر استمرار اجرای طرح تحول نظام سلامت تأکید کرد.
حمایت از تمام وقتی اساتید، تداوم همراهی با موارد ابلاغ شده در زمینه راهنماهای بالینی و حمایت از بیماران تالاسمی، از جمله نکات مورد تأکید معاون درمان وزارت بهداشت در جمع اعضای ستاد تحول سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز بود. دکتر «علی بهادر» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز ضمن بیان مهم‌ترین اولویت‌های این دانشگاه در امر خدمت‌رسانی، بر عزم جدی مجموعه دانشگاه در تداوم نشست‌های سیاست‌گذاری سلامت، با توجه به دستاوردهای مثبتی که تاکنون داشته و درراستای دستیابی به چشم‌اندازی روشن‌تر در این عرصه، تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی