[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

آقای‌گل لیگ برتر زیر ۵۰‌میلیون تومان قراداد دارد!، روزنامه شیراز نوین

‌وحید خشتان، ‌هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان با ۴‌گل زده، آقای گل رقابت‌های لیگ برتر محسوب می‌شود و قراردادی زیر ۵۰‌میلیون تومان دارد. هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال به پایان رسید و پدیده مشهد با ۹‌امتیاز در صدر جدول و تیم‌های سپاهان اصفهان، پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم در رده‌های بعدی قرار دارند. آقای گل لیگ برتر، اما از باشگاه استقلال خوزستان است. وحید خشتان ستاره جوان و نوظهور آبی‌های دیار کارون که از لیگ دسته دوم و با صلاحدید داریوش یزدی به تیم قهرمان لیگ پانزدهم فوتبال ایران پیوست و با گلزنی مقابل تیم‌های پدیده مشهد، ماشین‌سازی تبریز و صنعت نفت آبادان با ۴‌گل زده به‌تنهایی در صدر جدول گلزنان رقابت‌های لیگ هجدهم قرار گرفت.
خشتان تنها در دیدار تیمش مقابل پرسپولیس که با تساوی صفر بر صفر انجامید، موفق به گلزنی نشد و نکته جالب این‌که او در فصل گذشته در دفاع راست قرار داشت و با تغییر پست در تیم آبی‌ها و قرارگیری در پست ‌هافبک راست توانسته تمامی‌ گل‌های تیمش در لیگ هجدهم را به‌ثمر برساند. 
قرارداد این بازیکن برای حضور در استقلال خوزستان برای یک فصل کمتر از ۵۰‌میلیون تومان است و نکته جالب این‌که قرارداد لیدر‌های تیم باشگاهی هم تا حدودی نزدیک به آقای گل لیگ برتر است.
یکی از لیدر‌های تیم باشگاهی مطرح در فوتبال ایران در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ادعای جالبی مطرح کرد: از باشگاه برای لیدر بودن پولی دریافت نمی‌کنیم و حتی در طرح‌های موزاییکی نیز کمک مالی می‌کنیم. البته باشگاه‌های کم هوادار برای حضور هواداران، در هر بازی میانگین بین ۶۰۰‌تا یک میلیون تومان پول به لیدر‌ها می‌دهد. او افزود: البته برخی از لیدر‌ها هم کارمند باشگاه هستند و در مسابقات به‌عنوان لیدر در ورزشگاه‌ها حضور می‌یابند و از تیم‌هایشان پول می‌گیرند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی