[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

مقام اول رؤیت‌پذیری شبکه برق‌رسانی به دیسپاچینگ فارس تعلق گرفت ، روزنامه شیراز نوین

از آنجایی كه پایش لحظه به لحظه شبكه برق‌رسانی در منطقه و دیسپاچینگ ملی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است لذا دقت داده‌ها بایستی در حد مطلوب باشد تا تصمیمات مناسب اتخاذ شود. در این راستا از طرف شركت مدیریت شبكه برق ایران دیسپاچینگ منطقه جنوب کشور از بین سایر دیسپاچینگ‌ها در سراسر کشور، عنوان مقام اول رؤیت‌پذیری شبکه برق‌رسانی را به خود اختصاص داد. 
به گزارش دفتر روابط عمومی‌ شرکت برق منطقه‌ای فارس مهندس غلامرضا صفاری مدیر مخابرات و دیسپاچینگ منطقه جنوب کشور در این خصوص گفت: با توجه به اهمیت دقت و صحت داده‌هایی كه از تجهیزات شبكه قدرت به مراكز كنترل ارسال می‌شود، دیسپاچینگ ملی بصورت ماهانه اقدام به سنجش میزان رؤیت‌پذیری دیسپاچینگ‌های مناطق می‌کند. بر همین اساس در سنجش تیرماه، دیسپاچینگ شركت برق منطقه‌ای فارس توانست برای چندمین بار پیاپی رتبه اول كشوری را كسب کند.
وی در ادامه افزود: این در حالی است كه طی چند سال گذشته بخشی از داده‌ها به منابع تولید پراكنده و ایستگاه‌های اختصاصی برمی‌گردد و درصورتی كه سیستم رفع دیفكت این مراكز در نظر گرفته نشود می‌تواند درصد رؤیت‌پذیری را به شدت كاهش دهد، لذا دیسپاچینگ منطقه جنوب با انجام برنامه‌ریزی لازم، فرآیندهایی را ایجاد کرده است كه درصورت بروز هرگونه اختلال در رؤیت‌پذیری سیستم، مشكل در هرساعت از شبانه‌روز گزارش شده و در كوتاه‌ترین زمان ممكن برطرف می‌شود. لذا ایجاد ساختار مذكور توانسته است دیسپاچینگ منطقه جنوب را از لحاظ رؤیت‌پذیری بین دیسپاچینگ‌های برتر كشور قرار دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی