[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

۸ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال در شهر صدرا افتتاح می‌شود، روزنامه شیراز نوین

همزمان با هفته دولت 8 طرح عمرانی در شهر صدرا افتتاح و عملیات اجرایی سه قطعه زمین ورزشی در این شهر جدید آغاز می‌شود. به گزارش روابط عمومی‌ شرکت عمران شهر جدید صدرا، 8 طرح عمرانی شامل پروژه‌های روبنایی، زیربنایی و مسکن مهر با هزینه‌ای بالغ بر 508 میلیارد ریال در هفته دولت در شهر صدرا افتتاح و سه قطعه زمین ورزشی در سایت‌های مسکن مهر بناسازان رمضان و وزارت دفاع و اکوپارک شهر صدرا با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال کلنگ‌زنی می‌شود.
خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در این خصوص گفت: مهمترین پروژه قابل افتتاح شرکت عمران در شهر صدرا شاید 576 واحد مسکن مهر بناسازان رمضان باشد که با افتتاح این تعداد واحد در واقع کل بخش شرقی این پروژه افتتاح شده و قسمت عمده‌ای از متقاضیان می‌توانند واحد خود را با کلیه خدمات آب، برق، گاز و فاضلاب تحویل گیرند. وی افزود: همچنین مجتمع آموزشی 12کلاسه قوام‌الدین شیرازی در فاز 2 شهر صدرا که در مدت زمان تنها 4 ماه ساخته شده است نیز در زمینی به مساحت 3900 متر مربع با اعتباری بالغ بر 30میلیارد ریال در سایت این پروژه افتتاح می‌شود.
حاجی پور خاطرنشان کرد: از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح شرکت عمران در ایام هفته دولت یکی طرح و ساخت تصفیه‌خانه و پکیج پیش ساخته با حجم 3000 مترمکعب در غرب شهر صدرا است که بالغ بر 44 میلیارد ریال هزینه دربرداشته و دیگری اجرای خط انتقال فاضلاب در غرب شهر صدرا به طول بیش از 3300 متر با اعتبار 60 میلیارد ریال است که در راستای رفاه حال شهروندان این شهر جدید دراولویت کار شرکت عمران قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت عمران صدرا همچنین به افتتاح مسجد فاطمه الزهرا در سایت مسکن مهر مدیریت توسعه گر در زمینی به مساحت 870مترمربع و اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال و همچنین 6 باب مغازه با اعتبار 2/7 میلیارد ریال در سایت مسکن مهر سیمان فارس و خوزستان خبر داد و اضافه کرد: مرکز اورژانس اجتماعی شهر صدرا نیز به مساحت 5/1 هکتار که از منابع دولتی و توسط اداره کل بهزیستی شهرستان شیراز و با کمک شرکت عمران صدرا ساخته شده است در هفته دولت آماده‌ی افتتاح است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی