[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

دستورالعمل خدمات پس از فروش خودرو بازنگری می‌شود، روزنامه شیراز نوین

دبیر انجمن صنفی شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو از برنامه‌ریزی برای بازنگری در دستورالعمل «شرایط، ضوابط و ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو» خبر داد.
عباسعلی غیاثی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طبق دستورالعمل شرایط، ضوابط و ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو، شاخص‌های این ارزیابی هر دو سال یک بار باید مورد بازنگری قرار گرفته و به‌روز شود.
او ادامه داد: البته در ویرایش (بازنگری) چهارم این دستورالعمل ذکر شده این بازنگری در صورت نیاز انجام خواهد شد. در این شرایط، از حدود دو سال پیش مجموعه شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو برای واقعی کردن شاخص‌ها با شرایط روز، تقاضای بازنگری در این دستورالعمل که مصوب سال ۱۳۹۳ هست را دارند.
وی با بیان اینکه ما حدود یک سال پیش در تاریخ بیست و نهم شهریورماه ۱۳۹۶ درخواست بازنگری در دستورالعمل خدمات پس از فروش خودرو را به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارسال کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: از آن زمان تاکنون با وجود چندین بار پیگیری صورت گرفته، وزارت صمت پاسخی در این رابطه نداده است.
دبیر انجمن صنفی شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو ادامه داد: این انجمن به همراه نامه درخواست بازنگری در دستورالعمل شرایط، ضوابط و ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو، پیشنهادهای اعضای خود در این رابطه را نیز به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارسال کرده است.
وی افزود: در این پیشنهادها شاخص‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو با توجه به شرایط روز بازنگری شده است که در صورت تأیید وزارت صنعت، معدن و تجارت، اجرایی و اعمال خواهند شد. غیاثی با بیان اینکه بازنگری در دستورالعمل شرایط، ضوابط و ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو ارتقای سطح خدمات ارائه شده در این حوزه را به دنبال خواهد داشت، تصریح کرد: امیدواریم وزارت صنعت، معدن و تجارت هرچه زودتر در این رابطه اقدام و بازنگری پنجم این دستورالعمل عملیاتی شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی