[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان در منطقه فارس ، روزنامه شیراز نوین

جلسه معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان، نخبگان صنعت پارس و فن‌آوران صنعت مکانیک شیراز برای استفاده حداکثری از توان ساخت داخل، در منطقه فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی‌ شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، مجتبی رستگاری دبیر شورای پژوهش و فناوری منطقه فارس گفت: هدف اصلی این جلسه، استفاده حداکثری از توان ساخت داخل است.
در ابتدای جلسه مهندس علیرضا خیراندیش معاون فنی و رئیس شورای پژوهش و فناوری منطقه فارس ضمن خوش‌آمدگویی، رویکردی از منطقه فارس با استفاده از توانمندی‌های شرکت‌های داخلی و دانش‌بنیان در جهت رفع نیازهای شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس را تشریح کرد.
وی ضمن اشاره به فرصت‌های موجود جهت همکاری با شرکت‌های دعوت شده در جلسه، نسبت به استفاده از آن‌ها به منظور رفع نیازها ابراز امیدواری کرد. 
همچنین مهندس جلالی نماینده شرکت فن‌آوران صنعت مکانیک شیراز، توانمندی‌ها و پروژه‌های صورت گرفته توسط آن شرکت را تشریح کرد و با توجه به استفاده از روش‌های علمی‌ جهت ریخته‌گری و تولید قطعات پیچیده مورد نیاز صنعت، بر امکان همکاری با واحدهای مختلف تأکید کرد. در ادامه جلسه نیز مهندس حقیقت نماینده شرکت نخبگان صنعت پارس، از پروژه‌های انجام شده در آن شرکت و توانمندی‌های موجود جهت طراحی، بازطراحی، ساخت و اجرای نیازهای مختلف، از جمله ساخت کندانسور، رک‌های پیچیده، بالابرها، آنتن‌ها، پهپادها، ربات‌ها و شیرهای سیلابی اشاره کرد.
در پایان رؤسای حاضر در جلسه اقدام به طرح چالش‌ها و نیازمندی‌های فعلی و فرصت‌های همکاری با آن شرکت‌ها و رایزنی جهت ایجاد همکاری برای حل موضوعات مختلف کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی