[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

تجلیل از شهرداری شیراز به عنوان دستگاه برتر فارس، روزنامه شیراز نوین

در بیست و یکمین دوره جشنواره شهید رجایی که با هدف معرفی دستگاه‌های اجرایی برتر و کارمندان نمونه فارس برگزار شد، از شهرداری شیراز تجلیل به عمل آمد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در این جشنواره 32 دستگاه برتر استان فارس و کارمندان نمونه ادارات معرفی و تجلیل شدند. دستگاه‌های برتر براساس شاخص‌های عمومی ‌و اختصاصی ارزیابی شده‌اند و پنج دستگاه اجرایی که در شاخص‌های عمومی ‌و اختصاصی بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند به عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب شده‌اند.
در بیست و یکمین دوره جشنواره شهید رجایی که به مناسبت هفته دولت و همزمان با روز کارمند برگزار شد از شهرداری شیراز به عنوان دستگاهی که بیشترین ارتقای رتبه را در سال 96 نسبت به سال 95 داشته،‌ تجلیل شد.
علاوه بر این پنج دستگاه، سه دستگاه برتر در شاخص عمومی، سه دستگاه برتر در شاخص اختصاصی، سه دستگاه برتر که بیشترین ارتقای امتیاز و 9 دستگاه که اقدامات برجسته داشته‌اند نیز به عنوان دستگاه‌های برتر معرفی و تجلیل می‌شوند. شهرداری شیراز، اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و تبلیغات اسلامی ‌به عنوان سه دستگاهی که بیشترین ارتقای رتبه را نسبت به سال گذشته داشته‌اند، معرفی شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی