[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

افتتاح پروژه‌های ورزشی مهر و لامرد در هفته دولت، روزنامه شیراز نوین

در چهارمین روز از هفته دولت و با حضور وزیر ورزش و جوانان دو پروژه ورزشی در شهرستان‌های مهر و لامرد افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، دکتر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در آیین افتتاح این دو پروژه ورزشی در سخنان کوتاهی گفت: درراستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی و توجه به نشاط و شادابی جامعه، دولت مصمم است به ورزش به عنوان ابزار مهم در ایجاد نشاط و شادابی جامعه توجه ویژه‌ای داشته باشد.
سلطانی‌فر گفت: ورزش کم‌هزینه‌ترین ابزار برای تسری شور و نشاط اجتماعی است که ما در وزارت ورزش و جوانان به عنوان مهمترین رسالت آن را دنبال می‌کنیم.
گفتنی است پروژه زمین چمن مصنوعی بزرگ و استاندارد در بخش گله‌دار شهرستان مهر با اعتبار ۵/۲ میلیارد تومان در زمینی به مساحت 8 هزار متر مربع از محل اعتبارات استانی و پروژه سالن ورزشی چندمنظوره در روستای چاه کور بخش علامرودشت شهرستان لامرد با اعتبار یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان و به مساحت 1300 متر مربع از محل اعتبارات استانی احداث شده است.
  افتتاح سالن ورزشی  علامرودشت با حضور وزیر ورزش 

سالن ورزشی چند منظوره روستای چاهکور علامرودشت شهرستان لامرد با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.
به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، همزمان با سفر دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان لامرد سالن ورزشی چند منظوره روستای چاهکور علامرودشت افتتاح شد. 
سلطانی‌فر در مراسم بهره‌برداری از این پروژه‌ ورزشی گفت: امیدواریم برای انجام وظایف خود و خدمت به مردم هر روز شاهد بهره‌برداری از پروژه‌های بیشتری باشیم. وزیر ورزش و جوانان گفت: در این منطقه تعدادی زمین چمن مصنوعی مراحل احداث را طی می‌کند و امیدواریم در آینده‌ی نزدیک شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌ها باشیم. حیدرعلی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس نیز گفت: این پروژه‌ی ورزشی در فضایی به مساحت ۱۳۰۰ مترمربع طی مدتی کمتر از ۲ سال احداث شده است.
حیدرعلی کامیاب گفت: اعتبار هزینه شده برای احداث این سالن ورزشی چند منظوره یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده که از محل اعتبارات استانی تأمین شده است.
بازدید از مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان، دیدار با جمعی از ورزشکاران و جوانان و... از برنامه‌های وزیر ورزش و جوانان در سفر به لامرد اعلام شده است.
سلطانی‌فر پیش از حضور در شهرستان لامرد در سفر به بخش گله‌دار شهرستان مهر زمین چمن مصنوعی این بخش را که با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال احداث شده است افتتاح کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی