[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

آموزش ۶هزار راننده سرویس مدرسه در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت:  شش هزار راننده درحال کسب آموزش‌های لازم با هدف افزایش ایمنی تردد دانش‌آموزان هستند.
به گزارش شیراز نوین به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز، مجتبی زوربخش گفت: این دوره‌های آموزشی ویژه‌ی رانندگان سرویس مدارس با همکاری پلیس راهور و با سرفصل‌های آموزش اصول ایمنی ترافیکی، کمک‌های اولیه، قوانین راهنمایی و رانندگی، نحوه‌ی رفتار با دانش‌آموز، اخلاق حرفه‌ای و حقوق شهروندی برگزار شده و تداوم دارد.
او با بیان اینکه رانندگان سیستم حمل و نقل عمومی‌ نیز مشمول این آموزش‌ها هستند، گفت: این دوره‌های آموزشی از دو سال قبل و با راه‌اندازی مرکز تخصصی آغاز شده است و امسال هم تداوم دارد. زوربخش گفت: دوره‌ی آموزشی رانندگان سرویس مدارس با همکاری سازمان فنی وحرفه‌ای، پلیس راهور، دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری شیراز در قالب بخش‌های تئوری و عملی برگزار می‌شود.
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز تصریح کرد: براساس توافق انجام شده با سازمان فنی وحرفه‌ای به رانندگانی که در آزمون تخصصی پایان دوره نمره لازم را کسب کنند گواهینامه بین‌المللی داده می‌شود. اما رانندگانی که موفق به کسب نمره لازم نشوند باید در آزمون شرکت کنند تا امکان فعالیت به‌عنوان راننده را داشته باشند.
زوربخش با بیان اینکه در فاز اول آموزش امسال تعداد 370راننده سرویس مدارس حضور داشتند، یادآور شد: آموزش‌ها به طور مستمر تا پایان سال ادامه دارد و در هر فاز پیش‌بینی می‌شود تعداد 600 راننده و در مجموع شش هزار راننده را دربربگیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی